Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Előny vagy hátrány ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Előny vagy hátrány ha egy 20 éves csajnak háza van?

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 21:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Juuuj. Nekem kisebbségi érzésem lenne. :D


20F

2010. júl. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:

18/F vagyok, nekem nem a sajátom, viszont a családnak van egy nem használt háza, Pest közelében. Mivel Pestre készülök tanulni a barátnőmmel és pár barátommal együtt, nekünk nagy előny, de egyáltalán nem e miatt vagyunk együtt, mind vele mind a barátaimmal jóval ez előtt a gondolat előtt alakult ki a kapcsolatunk.

Egyszóval: Közösségi életben sokat számít, ha tiszta úton kerül a tulajdonodba egy ingatlan.

2010. júl. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Ha a pasinak nincs saját lakása akkor hátrány !!

Nagyon sok pasi nem tudja elviselni hosszú távon, hogy a csajnak több van, mint neki , tisztelet a kivételnek !

2010. júl. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
amikor tudja értékelni hogy ilyen fiatalon mije van, akkor nagy előny. mikor a segge alá tolják akkor nem jó. am gratulálok hozzá!
2010. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
aki saját házat/lakást vesz lakni, az egy barom... már bocs
2010. júl. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Nekem mindenképp hátrány lenne, és nem az anyagiak miatt... Amelyik 20 éves lánynak saját háza van, az túl talpraesett nekem, vagy nem tudom, hogy írjam...
2010. júl. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Természetesen nem az olyanra gondolok, hogy anyuciék szülinapra egy lakást vesznek a kislányuknak féle...
2010. júl. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
NEM MERT MEGALÁZÓ! xD nektek a szopás, nekünk ez xD najó csak poén ám :P
2010. júl. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 kayl18 ***** válasza:
szerintem tök mindegy, de ne legyen rajta hitel és ne elkényeztetett gazdag ribancé legyen hanem mondjuk az örökölt lakás a tuti, jah és kocsi legyen, de nem kell rögtön Audi, akinek 20 évesen ilyen luxus autója van az bekaphatja a f.szomat:D
2010. júl. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

kit érdekel? :o

ne hari,de most te itt nagyképűsködsz? :D menj ám tudod hova :)

nekem meg van az emeleten egy szobám :D előny vagy hátrány? :D

pf..

2010. júl. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!