Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a barátotok azt hazudná, hogy alszik egyet délután, közben pedig csak nem akar veletek chatelni?

Figyelt kérdés
Mindegy, hogy honnan, de 1000%-ra tudom, hogy nem alszik...
2019. márc. 11. 15:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
ez én is szoktam csinálni. nem tudom, hogy te milyen vagy te az én barátnőmnek nem lehet elmondani, azt hogy most egy kis magányra vágyom. a nők ezt nem képesek megérteni és tiszteletben tartani. jön a hiszti, hogy "inkább egyedül vagy mint velem??? ennyire rossz társaság vagyok?!". én is kitalálok ilyenkor valamit. azt tedd, hogy fogadd el, hogy nekünk férfiaknak néha szükségünk van egy magányra, hogy kikapcsoljunk. ne fojtsd meg és hagyj neki privát szférát
2019. márc. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

"Mindegy, hogy honnan, de 1000%-ra tudom, hogy nem alszik..."


Szerintem túl sok vagy neki. Biztos állandóan nyaggatod a cseteléssel. Hagyd már szerencsétlent élni.

2019. márc. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

" a nők ezt nem képesek megérteni és tiszteletben tartani."


Csak hiszed :) Szenvedtem már pár olyan pasitól, akiktől szint egy perc nyugtom nem volt. Nem hiába lettek exek.

2019. márc. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
De miért akarsz vele chatelni ha ő nem akar? Akkor meg nem tökmindegy mit hazudik?
2019. márc. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Elgondolkoznék magamon, hogy vajon miért nem meri elmondani hogy hogy egy kis szabad időre vágyik, és hogy miért kell ezt hazugsággal leplezni.
2019. márc. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Elgondolkoznék, hogy mekkora egy undorító tapadós piócaként viselkedhetek, hogy hazudnia kell ilyen apró dologban ahelyett, hogy csak simán elmondaná, hogy nem akar chatelni. Teljesen alap, hogy nem pötyögünk állandóan napközben és nem kutatok utána meg nézegetem, mikor online és nem. Sőt, az is tök normális ha néha 1-2 nap teljesen kimarad. A chatnél személytelenebb, szarabb kommunikációs forma nincs, kb semmit se ad hozzá egy kapcsolathoz. Neked talán az egész életed körülötte forog, nincs más dolgod, mint chaten lógni?
2019. márc. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor anno a pasimmal ismerkedtünk, én nem ellenőrizgettem 0-24 ben hogy mit csinál. Volt, hogy kimaradtak napok is , mert dolgozott, fáradt golt, vagy csak beköszönt chaten, hogy hello, és tudtam, hogy minden oké. Amikor szabinapja volt , majdnem mindig taliztunk ,
2019. márc. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám neki, hogy nyugodtan mondja azt, hogy inkább most pihenne, elvégre ha van két ember, akinek őszintének kéne lennie egymással, az két ember egy párkapcsolatban.
2019. márc. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
3-as! biztos vagyok benne, hogy férfiban is van levakarhatatlan pióca :) akinek nem inge.. ;)
2019. márc. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

Ezt én sem értem nőként. Mármint hogy miért kell azon kiakadni, hogy valakinek éppen nincs kedve non-stop chatelni.

Ha már hazudnia kell szegény pasinak, akkor ideje elgondolkodnod, kérdező, hogy mennyire vagy elsárkányosodva. Ugyanis teljesen normális, hogy az embernek a párkapcsolatán kívül is van élete, vannak barátai, hobbijai, van én-ideje.

Ha nincs kedve online beszélgetni, na és? Majd legközelebb lesz. Ha meg mást csinál, mással beszélget, akkor se dől össze a világ.

Én még egy olyan világba születtem, ahol nem létezett mobiltelefon, meg messenger. Örülök, hogy most már van, de időnként falra mászok attól, hogy sokan azt hiszik, hogy az ember non-stop zaklatható minden marhasággal. Egy normális embernek se ideje, se kedve egész nap pötyögni.

2019. márc. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!