Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk, de még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, de még mindig vissza akarom kapni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőm 2 hónapja kidobott egy üzenetben, és azóta teljesen a padlón vagyok. Egyik nap még minden rendben volt, aztán másnap összevesztünk, kaptam egy üzenetet, és ennyi. Képtelen vagyok továbblépni. A gond a távolság volt, ezért én otthagytam a külföldi munkámat és visszaköltöztem, viszont Ő nem akar mégegy esélyt adni a kapcsolatunknak. Hétvégente találkoztunk csak, az érdeklődés és a baráti társaságban való átfedés miatt most is rendszeresen összefutunk. Ilyenkor csak köszön és megy tovább. Folyamatosan bulizik ismerkedik, posztol a közösségi oldalakra, én pedig beleőrülök. Semmi másra nem tudok gondolni, csak rá, úgy hogy közben már megismerkedtem egy másik lánnyal is, de egyszerűen képtelen vagyok nem rá gondolni. Mit tegyek? Tényleg csak őt akarom, ő viszont elmondta, hogy lezárta, és továbblépett.
2019. márc. 11. 15:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyik napról a másikra zárta le?Smsben dobott ki?Nekem ezek nagyon furák.Nincs olyan hogy kedden még minden happy,szerda reggelmeg már tesz Rád,és csak egy smst kêpes írni.Csak történtek még ott dolgok.
2019. márc. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Pontosan ez történt pedig, amit írtál. Kedden minden rendben volt, másnap összevesztünk egy apró hülyeségen (hova menjünk a hétvégén) majd kaptam egy üzenetet, hogy ő ezt nem akarja tovább. Azóta viszont gyönyörűbb lett, mint volt, máshogy öltözik, sminkel, és mindenhova megy, ahova csak lehet, pedig amíg együtt voltunk, akkor is rengeteget programoztunk. Már amennyi a hétvégébe belefér.
2019. márc. 11. 16:01
 3/14 A kérdező kommentje:
A közösségi oldalakon sem tiltott le, nem is törölt, egyszerűen beállította, hogy én ne lássam a posztjait, ezt is csak ismerősöktől tudom. Viszont ő nézi az enyémeket.
2019. márc. 11. 16:05
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig van ilyen.

Sajnos én is ennek az áldozata lettem.

Ünnepek előtt csodálatos napokat töltöttünk el együtt, majd januárban mikor vissza jöttem vidékről a fővárosba, közölte szakítani akar. Vége lett. Holott időről időre csak jobbá vált a viszonyunk, szinte soha nem bolt gond köztünk, a végére olyan harmonikus lett a viszonyunk, hogy azt éreztem ezt a boldog érzést semmi nem szedheti szét, aztán bumm...

Úgy ért mint derült égből a villámcsapás.

Közölte megismerkedett valakivel.

Egy ápolónővel...


Szóval annyit mondok, bármilyen nehéz is, mert az ha szeretünk valakit, tarts ki, és próbálj tovább lepni, hiszen csak így lehetsz majd jól !

2019. márc. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor nem tudom de én szégyelném magam a helyében.És ez nekem annyit jelent,hogy akkor nem volt őszinte veled.Nagyon nem!Semmit nem tennék.
2019. márc. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok.

A hatosnak igaza van.

Ez lényegében annyit jelent, hogy minden csupán egyoldalú volt.

Részéről ez nem volt több egy egyszerű viszonynál.

2019. márc. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hónapokon keresztül? Mielőtt összejöttünk, nagyon jóban voltunk, nem ilyennek ismertem meg. Az életem része volt a kapcsolatunk előtt is. Üzenetek, telefonhívások egész nap. Most meg csak az üresség.
2019. márc. 11. 16:26
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak képmutató,hamis emberek.Nem is kevés.És szerintem ő is egy közülük,akkor is ha ezt nehéz elhinni.
2019. márc. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Lehet hogy ez csak neked tűnt többnek mint ami valójában köztetek volt.

Amikor hivatalosan is egy pár lettetek, volt köztetek szó a kapcsolatotok komolyságáról, arról hogy mi a tervezek egymással...?

2019. márc. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%

Az a baj a nőkkel, hogyha nincs baj, akkor elkezdenek agyalni és csinálnak problémát. :S


Ha minden jó a kapcsolatukban, akkor is szakítanak, amikor letelik a rózsaszín köd. Majd azt mondják, hogy kiszerettek...

2019. márc. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!