Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől lehet az, hogy 2 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet az, hogy 2 év után a barátnőm az egyik napról a másikra hirtelen szakít velem, és azt mondja, hogy már nem úgy szeret, ahogy kellene? Hozzáteszem előző nap semmit nem vettem észre, hogy valami problémája lenne velem.

Figyelt kérdés
2019. márc. 11. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Eddig gyűlt benne a méreg, és most jött ki belőle.

Az ilyen kis csendes, visszahúzódó lányok sajátja, akik nem mernek megszólalni, ha valami problémájuk van.

Bár még mindig jobb, mint a "túlőszínte" bnkóparaszt nők...

2019. márc. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt írja, hogy időre van szüksége, vajon érdemes várni rá?
2019. márc. 11. 19:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Liánlián.

32/f

2019. márc. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Új pasi a láthatáron.
2019. márc. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8%
Összejött az utódoddal. Így megy ez a nőknél, ők bármikor lecserélhetik pasijukat.
2019. márc. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"túlőszínte" bnkóparaszt nők"


Őszinte (így írják), mi a problémád ezzel? Én pl. túl őszinte vagyok, mindig kimondom, amit gondolok. Mellettem azt kapja az ember, amilyen vagyok, amit érzek. Nem játszadozom, nem taktikázok, nem beszélek ki másokat, ha problémám van, face to face megmondom. Ez mióta baj? Mi a határ szerinted, amitől valaki emiatt bunkó lesz? Meg paraszt?

(A bunkó nem csúnya szó, ki lehet írni)

2019. márc. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát,ha időt kért akkor adj neki pár napot. Aztán majd meglátjátok.
2019. márc. 12. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez egy új vándor érkezését jelenti, nem feltétlen tettél te rosszat neki , sok esetről halottam amikor egyik nap még szerelmet val a lány másnap meg szó szerint otthagyja a pasit !
2019. márc. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!