Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a helyzetr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a helyzetről? Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok együtt egy férfival, aki 28 éves. Amikor megismerkedtünk azt mondta, hogy körzeti orvos. Teljesen abban a hiszemben voltam hogy ez igaz, meg is szerettem..Aztán most bevallotta, hogy igazából gyakornok, mert 8 éve végzi az egyetemet és szégyellte bevallani. Totál lesokkolt, mert ő igazából orvosként viselkedett, fotózgatta magát a rendelőben, mesélt a betegeiről, a diplomaosztojárol, a napi dolgairól stb. Elvileg 1 vizsgája van hátra, de a szakdolgozatát sem találom a rendszerben..A telefonját is dugdossa...Bennem egy világ omlott össze és nem amiatt, hogy nem orvos, hanem amiatt, hogy azt érzem, hogy eljátszott egy szerepet. Azóta már nem is azt az embert látom akit korábban, hanem egy bizonytalan kisfiút. Nagyon kivagyok
2019. márc. 11. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Jézusom...Szerintem elég ijesztően hangzik, hogy ennyi időn át hazudott, ráadásul még ilyen kis kamu sztorikat is kitalált, amikkel alátámaszthatja a hazugságát a szakmájáról..Én a helyedben menekülnék, mert valami nagyon nem stimmelhet nála, ha így képes ennyi időn keresztül a szemedbe hazudni. A helyedben azon se lepődnék meg, ha kiderülne, még csak nem is úgy hívják, ahogy D:
2019. márc. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mármint a rendelős része igaz, tényleg ott dolgozik ahol mondta, csak gyakornokként. Hát olyanokat mondott például, hogy nem kért díszes diplomát, azért nem tudja nekem megmutatni. Meg, hogy csak szűk családi körben volt a diplomaosztó...ilyesmi.
2019. márc. 11. 22:39
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Hát en ugy kiakadnek azonnal ott is hagynam ezert!
2019. márc. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Ahha, azonnal elhajtanám a francba.

Szinészkedjen a szomszédnak.

2019. márc. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Aki nem képes magát őszintén vállalni, inkább hazudik hónapokon át, abban nagyot csalódnék, és ezek után semmit sem hinnék el neki, valószínű a kapcsolatnak is annyi lenne részemről. Szerintem komolyabb a probléma, minthogy orvos vagy még csak annak tanul.
2019. márc. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Hű, hát ez nem csak arról szól hogy szerepet játszott mert egy vizsgája van hátra stb. Emögött tuti több van, vagy lesz. Ketyós paripa...

A helyedben otthagynám. Fél évig hazudott szemrebbenés nélkül. Semmi garancia nincs arra hogy a jövőben ezt nem teszi meg más dologgal kapcsolatban. Avagy még durvább dolgokat, mert simán kinézem belőle az általad leírtak alapján.

2019. márc. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem közgazdász volt a csávó tegnap vagy tegnap előtt? Vagy átképzi magát...

32/f

2019. márc. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló volt velem is. Igaz ott nem eltúlozta a dolgot hanem lekicsinyitette. Nekem rosszul esett hogy nem bízott meg bennem annyira hogy elmondja, de valahol megértettem. Engem sokkolt a valóság, mert tudta hogy én nem olyan körökben mozgok mint ő és így kellemetlenül éreztem magam utána. Nekem fő az őszinteség, nem is lett semmi komoly belőle utána. Szerintem ezt ereszd el. Ha a kapcsolat eleje nem őszinte akkor ott már bajok vannak.
2019. márc. 12. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elozo ket kerdesedre is valaszoltunk mar. Azota nem hiszem, hogy tudunk ujat mondani, te gyötröd magad ugyanabban a szarban tovabbra is.
2019. márc. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hu, hat igen komoly onertekelesi gondjai lehetnek, hogy ennyi ideig hazudott. Ő tenyleg csak egy kisfiu. En sajnalom ot is, nagyon nem lehet kerek, ha azt hitte ez olyan nagy dolog, hogy nem mondhatja az igazat. A szulei milyenek? Nem vartak el tole tul sokat gyerekkent? Ha nagyon szereted, esetleg ultimatummal, hogy felkeres egy pszichologust, megprobalhatod, de ez igy eleg eros hendikep egy kapcsolat elejen. Te tudod felmerni, mennyi energiat er ez neked, mindenestre semmikepp se engedd csak ugy el ezt a sok hazugsagot, mintha mi se tortent volna.
2019. márc. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!