Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a helyzetről? Szakítás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párommal 3 éve vagyunk együtt. Nem lakunk együtt,mindketten külön albérletben vagyunk, tanulunk,évközben sokat találkozunk.

A fő problémám az lenne,hogy nem találkoztam még a szüleivel egyáltalán. Velük lakik az egyik beteg nagyszülő,állítása szerint ezért nem akar hazavinni,holott többször is mondtam már,hogy én mennyire szeretném. A lánytestvérével sincs semmilyen kommunikációm,nagyon féltékeny rám,volt már olyan,hogy csak azért nem jött fel a párom albérletébe felhozni valamit,mert én ott voltam. Felajánlottam,hogy találkozom anyukájával egy hozzájuk közeli városban,csak egy kávéra,ez sem volt jó neki,merthogy az anyukája nem ilyen tipus.

Már többször próbáltam beszélni vele erről,nem sok sikerrel. Tesójával kapcsolatban is azt szokta mondogatni,hogy most ő ezzel nem tud mit csinálni,melyik kezébe harapjon igy?

Mostanában már a szakitást is fontolgatom emiatt,de közben meg rettentő önzőnek is érzem magam. A párom máskülönben rendes,hűséges,semmi problémánk nincsen,de ez nagyon zavar engem. Viszont csak a család miatt megszakitani egy kapcsolatot,lehet hülyeség lenne.

Ti mit tennétek a helyemben? Várjak még,hagyjam annyiban?


2018. júl. 31. 23:33
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Igazából akkor itt most a család az,aki elutasít téged,vagy a párod nem akar nekik bemutatni?


Ha az előbbi,akkor annyiban kéne hagynod a dolgot és csak a kapcsolatotokra összpontosítani.


Ha az utóbbi,akkor alaposan derítsd ki mi a dolog oka. Ha gáz a család,jó ha tudsz róla. Ez is egy bizalmi kérdés,hogy ki kit owzt meg magáról és a rokonairól. De ebben az esetben sem javaslom a szakítást.

2018. júl. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Engem soha nem érdekelt ez a kötelező család látogatósdi sőt inkább utalom és bosszant. Orulj neki hogy neked nincs reszed ilyen kötelező programban

Szerintem hagyjad emiatt ne szakíts ne haragudj a parodra

24N

2018. aug. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Aki fel se vállal attól jót ne várj,max időtöltés vagy,de keres jobbat akit hazavisz,nem bántásbol..
2018. aug. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

3 év? hű

én fél év után balhéztam egy ilyen miatt

Miutan anyuka latott, rabeszelte a sracot hogy dobjon

2018. aug. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Nàlunk ez ugy volt hogy 1év elteltével mutatott be a csalàdtagoknak de ezt ugy hogy a rokonok akartàk .Az anyjàt bemutatta màr a kezdetekkor de a csalàdtagokat rokonokat jóval később.Mondjuk az kemêny hogy 3év utàn sem mutatott be.Egyépként csak akkor szakits ha pl a baràtai előtt sem vàllal fel mert nem biztos hogy a rokonok tehetnek rola .
2018. aug. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Ha amúgy jól megvagytok, szeretitek egymást, barátok előtt felvállal, emiatt hülyeség szakítani. Lehet ilyan a családja, hogy még ő is szégyelli.

Én pl anyámnak nem mutatnék be senkit, régen volt ilyen próbálkozás. Képtelen normálisan, kulturáltan viselkedni, szurkálos megjegyzései vannak, szándékosan sértő, élvezi a hatást. Direkt provokál. Meg sok egyéb, nem részletezem. Úgyhogy nem, én soha többet senkit nem fogok bemutatni. Külön élek, nem is kell.

2018. aug. 1. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Milyen "család" az akiket NEM ÉRDEKEL hogy ki is a barátnője a gyereknek?? Gondoljuk tovább! Tök jól elvagytok, tervezitek a közös jövőt, házasság...a lánytesója nem jön majd az esküvőre mert te is ott leszel? Tényleg ENNYIRE NEM KÍVÁNCSIAK arra kivel van a srác??? Hihetetlen. Jó nem kell minden kéthetes macát bemutatni de ti 3 éve jártok! Itt valami más van a háttérben.
2018. aug. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Az ilyen v nős v vmi más gebasz van 3 évig senki se akar megismerni senkinek se akar bemutatni? Hát itt vmi nincs rendben...--
2018. aug. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Én is hasonló helyzetben vagyok. Annyi különbséggel hogy én már találkoztam a családdal 2x mert lagziban voltunk, meg szülinapi bulin, de ennyi. Másfél éve vagyunk együtt és konkrétan nem is ismerem őket, ők sem engem. Az ok: szegény körülmények közt élnek, főleg hozzánk képest. A házuk előtt már voltam többször is, azonban nem engedi hogy bemenjek, mert szégyelli. Szerintem ez buta dolog, de ő hajthatatlan. Még nem élünk együtt a párommal, mivel én most jelenleg munkanélküli vagyok. Így ő jár hozzánk napi rendszerességgel, azonban ez sem egészséges hogy mindig itt dekkolunk. Volt is már ebből vitánk, ezért szeretnénk most már mihamarabb összeköltözni, ha végre én is találok egy normális állást.
2018. aug. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!