Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek van egy fiú barátja, akit nagyjából 3-4 hónapja ismer, sokat lógnak együtt. Ma beszéltünk telefonon és bejelentette, hogy a gyerek két hétig vigyáz egy ismerőse lakására és egy hétig átköltözik hozzá. Azt mondta nem lesz köztük semmi, de akkor minek ez az egész? Mostanában többször veszekszünk. Mit tegyek?
2019. márc. 12. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Felvilágosítanám, hogy az egy faxi várakozó állásponton, nem a barátja, de ha gondolja, költözzön csak és akár lehet is köztük akármi, mert a küszöb átlépése után nekem ő nem barátnőm.

32/f

2019. márc. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Hat kell valami haboritatlan hely, ahol dughatnak.
2019. márc. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Karena26 ***** válasza:
100%

Ajjaj...

A barátnőd nagyon kis naív. Jobb ha felkészül arra, akkor is lehet valami, ha ő nem úgy készül - egy alig ismert hímneművel kettesben egy lakásban egy hétig - jobb esetben sok-sok óra szex, vagy rosszabb esetben nemi erőszak.

Azért a biztonság kedvéért, ha meglépi, ragaszkodj ahhoz, hogy minimum naponta kétszer élő beszédben kommunikáljatok, és beszéljétek meg, hogy legyen egy titkos s.o.s.jelszó,amiből jelezhet neked, ha gáz van, de nem tud beszélni!!!

2019. márc. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%

Mint a macskát sz/\rni.

Az a nagy helyzet, hogy a barátnőd nem csak hajlamos félremenni, de még tök hülyênek is néz.

2019. márc. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Ultimátum.
2019. márc. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ohh, mond neki hogy semmi baj, mert hizzád arra az időre beköltözik egy csaj. De ne idegeskedjen, nem lesz köztetek semmi.
2019. márc. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Karena. Az álláspontod is egy kicsit naív. Gondold bele magad a szituba kicsit. Ha a férjed ezzel állna elő mit érez él vagy te adott esetben hoznád ilyen helyzetbe a férjed?

Tudom a kérdező nem írta, hogy házas lenne, nem rá szabtam amit írtam.

2019. márc. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a csaj még kezdeményezi is a szexet nem hiszem hogy erőszak lenne belőle. De egyébként szakítanék vele mert az egy dolog hogy ezzel a pasival félre dug de fontosabb is neki ő mint te. Ha valóban szeretne téged nem tenne ilyet egy szinte még idegen pasival. Szóval szabadulj meg tőle és keress olyat aki valóban téged szeret.
2019. márc. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!