Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erröl mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Barátságnak indúlt.Sok együtt lét,ebéd meghívás...stb.Immár 1,5 éve tart.Én keztem többet érezni.Be valottam.Ő azt mondta tiszta szívböl őszintén szeret és fantasztikus embernek tart.De a bárátságtol többet ne várjak.

De igeges ha foglalt a telefonom.2 napot bír ki nélkülem.El mentem nyaralni,és azt írta hiányzom.Viszont kettesben már nem akar találkozni....


2018. aug. 8. 08:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Mond el neki h ha nem akarja h egyutt legyetek akkor te ezutan mas iranyba fogsz elindulni, szakits meg vele minden kapcsolatot 1 honapig, vagy adott ideig ( tudasd vele az idotartamot es MINDENKEPP TARTSD BE ) Utana kezdj el beszelni vele ismet. Szerintem nagyon sok ember nem tudja h mit veszithet ha nem veszti el
2018. aug. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én hagynám. Röviden és tömören. Legyen onbecsulesed már.
2018. aug. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyíltan megmondta hogy csak barátként tekint rád, akkor én lépnék a helyedben. Felesleges időt pocsékolni rá.
2018. aug. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki, hogy ha nem mondja meg, hogy miért nem akar kapcsolatot, akkor mindenképpen elveszít. Lehet, hogy olyasmi, amit meg tudtok oldani. Ha nem tudod vele tisztázni, akkor hagyd a csudába, mert úgy se normális ahogy most van, és erre kapcsolatot sem lehet alapozni... Amúgy én azt vettem észre, hogy amikor valaki azt mondja, hogy fantasztikus embernek tart, akkor azt valami helyett mondja. Vagy fel akar szedni, vagy le akar pattintani.
2018. aug. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem van valami testi szervi baja "ott". Lehet, hogy impotens. Viccen kívül.
2018. aug. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én ilyen esetben nem tépázom magam. Az a véleményem,hogy egy olyan barátságban ahol egyik fél többet érez;sérülés lesz.
2018. aug. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Indulj el egy úton, ő meg egy másikon.
2018. aug. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ilyenkor szoktam azt mondani otthon a páromnak, szerintem ideje lenne már tisztába rakni a gyereket... Neked is ezt kellene csinálnod, csak az életeddel és nem tiszta pelussal, hanem tiszta lappal indulni.
2018. aug. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Feltételezhető,hogy szerelmes volna belém?
2018. aug. 8. 10:36
 10/13 anonim ***** válasza:
1,5 éve ismeritek egymást. Felnőtt fejjel ennyi idő alatt csak el tudta dönteni mit akar tőled. Beszéltél vele az érzéseidről, ő pedig egyenesen elmondta, hogy barátságnál nem akar többet. Ha szerelmes lenne, nem ez lett volna a válasz. Ettől függetlenül szeretheti a társaságod, meg legyezgeti az egóját, hogy ott vagy számára. Nem fogsz vele egyről a kettőre jutni, mert szédíti a fejed, túl értékes vagy neki, hogy elveszítsen,de többet nem akar. Ha jót akarsz magadnak, otthagyod. Igaza van a korábbi válaszolóknak, legyen ennyi önbecsülésed!
2018. aug. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!