Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem nem normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem normális, hogy az exénél kell aludjunk, mert közös gyerekük van?

Figyelt kérdés
A páromnak van egy 3,5 éves kislánya, és eddig még nem hozhattuk el a kislányt. Párom majdnem minden nap megy hozzájuk, próbálunk jó viszonyt ápolni az exével, és nagyon szeretem a kislányt, de lassan ott tartunk, hogy kéthetente náluk kell aludni, mert az ex egyelőre nem hajlandó oda adni a kislányt, hogy vigyázhassunk rá. Semmi baj a közös programokkal, Én igyekszem alkalmazkodni, csak nekem furcsa az, hogy ott "kell" aludnom nekem és a páromnak, úgy, hogy az ex is ott van.Én nem igazán merek ez ellen felszólalni,mert megsértődnének, de nem tudom ilyen formán meddig fog ez még működni.
2019. márc. 12. 19:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
Tudod, néha meg kell izélni az exet is. Ennyi jár neki is. Értsd meg.
2019. márc. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

Nem normális.

Én azonnal szakítottam egy ilyen miatt anno.

A csaj exe (apuci) rendszeresen ott aludt, persze a gyerek miatt.

Azonnal lapát a csaj- .

2019. márc. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Ez általában nem így szokott működni, de úgy tűnik, hogy a helyzet 3 embernek megfelel, te vagy a negyedik, akinek nem, tehát te vagy a kakukktojás. Egyébként nem kell ottaludnod, dönthetsz úgy is, hogy nem alsuol ott.
2019. márc. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Mi az, hogy nem aludhat a másik félnél a gyerek? Ha van bírósági végzés, hogy nem viheti el felügyelet nélkül, akkor érthető, de ha meg nincs, akkor 2 hetente egy hétvégére elviheti nyugodtan. Ez a nem normális, meg persze az sem normális, hogy ez miatt ott kell aludni. Én a hellyedben hagynám a francba, így nincs normális magánéletetek, meg a gyereket sem tudod úgy megismerni.
2019. márc. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"Mi az, hogy nem aludhat a másik félnél a gyerek? Ha van bírósági végzés, hogy nem viheti el felügyelet nélkül, akkor érthető, de ha meg nincs, akkor 2 hetente egy hétvégére elviheti nyugodtan. Ez a nem normális, meg persze az sem normális, hogy ez miatt ott kell aludni."


De úgy tűnik, az apukát ez nem zavarja, mivel nem ő az, aki fel van háborodva a helyzeten.

2019. márc. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
Nem kell ott aludnod, senki sem erőlteti rád. De én ilyen kapcsolatban nem is lennék, ez nekem túl bizarr......
2019. márc. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! 2,5 éve vagyunk együtt, amikor összejöttünk, akkor volt 1 éves a kislány. Ez az ottalvósdi kb. fél éve kezdődött, és egyre csak sűrűbb lett ezen alkalmak száma. A páromat tényleg nem zavarja, a kislány a mindene, de Én nem akarok háborút, volt már elég az exével,(volt, hogy vissza akarta szerezni) csak közben meg úgy érzem eltűnök ebben az egész szituációban. Megértem, hogy fontos neki a családja is, csak magánéletünk nincs, pontosan ahogy az egyik hozzászóló írta.
2019. márc. 12. 20:19
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, szerintem téged akar az ex megalázni ezzel a helyzettel, és sajnos az sem kizárt, hogy vissza akarja szerezni a párodat. Furcsa, hogy a párod belemegy ebbe, és nem látja mennyire bizarr ez a "gyerek miatti" ottalvás.
2019. márc. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Inkább aludnék az utcán, mint a volt férjemmel és a párjával egy fedél alatt.

Ez elég bizarr.

3,5 éves gyereket már nyugodtan elvihetne a párod. Eleinte egy napra, hozzátok. Aztán tenni egy próbát, hogy ott is alszik.

Mindenesetre én a helyedben megmondanám, hogy nem alszok ott. Oldja meg másképp.

2019. márc. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
15%

Én is ilyen anya vagyok , ragaszkodom a gyerekemhez

Ha Féltékeny lenne a volt parjara , vagy rad , nem aludhatnátok ott föleg nem egyutt

Csak a gyerekét tartja szem elött , kepes titeket is elviselni ezért

2019. márc. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!