Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Keveset vagy eleget vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keveset vagy eleget vagyunk együtt? Nem tudom normális-e. Nálatok ez hogy működik?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt, a barátom sokat dolgozik, van hogy hétvégén is. Hétközben munka után még otthon is van dolga, csak este szokott átjönni, vagy én hozzá. Hétvégén ha nem dolgozik, akkor csomót eljár a haverjaival (oda én nem mindig tudok menni), a munka és a haverok mellett ezért kevés közös program jut. Tehát azt nem tudom, hogy csak én vagyok önző, hogy az esti együtt alvásoknál többet igénylek? (Szerinte ez egyébként normális: "Megyek, amint tudok" és "Leszünk még eleget együtt" szövegekkel bombáz) Szerintem jobb lenne, ha több közös programra szakítana időt, ha szólok neki erről, akkor úgy érzi a barátaitól akarom elszakítani :(. (24 és 25 évesek vagyunk)

2019. márc. 6. 13:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem ő mellette leszel boldog.

lépj ki mielőbb ebből a kapcsolatból ha jót akarsz magadnak. nem te vagy neki a legfontosabb (sajnos).

2019. márc. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

BÁRMI normális, ami mindkettőtöknek megfelel.

Mivel nem ugyanannyi időt igényeltek, kb a következők a lehetőségek:

- találtok kompromisszumot - kicsivel több együtt töltött idő, de nem túl sok

- te engedsz és boldogtalan leszel amiért elhanyagol

- ő enged és boldogtalan lesz amiért bezárva érzi magát

- szakítotok

Körülbelül ennyi a választék.

2019. márc. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt még olyan kapcsolatom, ahol a fiú ugyan annyi időt igényelt volna. Ezért vannak kétségeim.
2019. márc. 6. 14:12
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig 3-ból 3-szor sikerült eltalálni, hogy (nagyjából) ugyanannyi közös időt igényeljünk. Miért nem ismered meg jobban a pasikat, mielőtt összejössz velük?
2019. márc. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ebben nincs olyan hogy normális, mert ahogy tapasztalod te is, más az igény erre mindenkinek. Ami bizonyos, hogy kevesebbet találkoztok mint amire neked igényed lenne. Ha most azt mondanánk, hogy te vágysz túl sokra akkor hirtelen eltűnne a hiányérzeted és a csalódottságod? Kétlem...
2019. márc. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kapcsolatnak így semmi értelme. Egyébként szerintem is kevés.
2019. márc. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Összeköltözés nem játszik? Akkor együtt tudtok lenni, de ha épp külön szeretne lenni, át tud menni a másik szobába, vagy elmehet a haverokkal?
2019. márc. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
4#Mert annyit egy pasi se vâr,hogy vajon mikorra fogja eldönteni akarja e a kapcsolatot.Meg hát ott a szex kérdése is ugye.Kérdezze ki?Vannak dolgok amiknem derülnek ki 2 hét alatt.
2019. márc. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha a barátai fontosabbak mint te dugjon a barátaival. (Sajnálom ) szerintem nem vagy önző
2019. márc. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Keveset vagytok együtt, és az sem minőségi idő.
2019. márc. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!