Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket szeretem igazán?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy volt egy kapcsolatom régen több mint egy évig tartott szerelmesek voltunk de én elhagytam mert sok volt a féltékenység stb de már együtt laktunk el költöztem tőle..

Egy idő után jött más és vele voltam egész idáig már több mint 1 évet együtt laktam vele mar.. de fel merültek problémák a kapcsolatunkban ezért el költöztem tole.. és ekozben újra el kezdtem beszélgetni a régi fiúval.. És már 1 hónapja külön vagyok a mostani paromtol a régi miatt.. de a régi nagyon messze lakik tőlem de haza is jönne értem bármit megtenne annyira szeret még mindig.. és isten ajándékának tartja azt hogy ő engem valamien szinten vissza kapott..

Azonban a mostani fiú küzd értem jön próbálkozik mert ő is nagyon szeret... Nem akar nélkülem élni. Lehet valakinek ez úgy jön le hogy nekem ez az egész tetszik. De nem így van !! Minden nap már ki vagyok ettől az egészről mert a mostani fiút minden nap látom a munka helyemen.. a régi pedig hív telefonon stb... nagyon rossz így ez az egész a régi is sokat szenvedett miattam azett mert el hagytam... enis szenvedtem sokat ez miatt.. még egyszer nem akarom megolni... azonban a mostani viszont soha nem kapott tőlem egy ejest sem hogy változtasson a hibain.. 1 esejt mindenki megerdemel..O is minden nap bele hal ebbe az egészben látom rajta.. és enis.. épp ezért Már nem birom ezt az egészet .. nem tudom kit is szeretek igazan..



2019. márc. 13. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Engedd el mindkettot. Kezdj tiszta lapot. Ha a regivel meg beszelsz, nem voltak tul rajta akkor sem, mikor osszejottel a masikkal. Megerdemli mind a ketto, hogy talaljon olyan tarsat, aki biztos az erzeseiben es csak oket akarja. Te meg lepj tul rajtuk es majd talalsz te is olyat, akinel NEM KEL GONDOLKODNOD, HOGY MELYIKET IS SZERETED!!


Mert ha mar gondolkodni kell az mar nem jo, en legalabbis igy gondolom. Es sose bantanam a parom ilyenekkel. Ezt vagy erzi es tudja az ember vagy nem...

2019. márc. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyiket sem szereted igazán, maximum azt az érzést szereted, amit akkor érzel, amikor velük vagy. Az egyetlen normális döntés ebben a helyzetben az, hogy mindkettővel lezárod ezt a megalázó, szánalmas bohóckodást amint művelsz, egy darabig egyedül maradsz, magadra kapsz némi önismeretet és tiszta lappal kezdesz.
2019. márc. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!