Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelentené, hogy a párom nem hiszi el igazán, hogy szeretem őt?

Figyelt kérdés

Pl. amikor mondom neki, hogy mennyire hiányzott, vagy hogy mennyire szeretem, visszakérdez, hogy biztos? Bár inkább poénosan mondja, de attól még meglepő.

Vagy amikor megleptem egy kis édességgel, rögtön azt kérdezte, hogy mivel érdemelte ezt ki.

Vagy amikor a leendő gyerekeinket hoztam szóba (szeretnénk majd családot), mondja, hogy ezek szerint még mindig tőlem akarsz gyereket.


Van némi önbizalomhiánya, meg féltékeny típus is nagyon, de egyébként meg mindig mondja, hogy látja rajtam, hogy szeretem őt.

De ha látja, akkor meg miért nem hiszi el?

Én vagyok a nő.


22N, 24F


2018. febr. 6. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Na, ezért nem kell kezdeni egy önbizalomhiányos éretlen gyerekkel, mert folyton bizonygatni kell neki, hogy tényleg őt szeretik, hogy valóban ő is szerethető és nem csak azért van vele az ember, mert nem volt jobb.


A párodnak saját magával van problémája.

2018. febr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Mint az egyes, ugyanazt tudom hozzáfűzni.
2018. febr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha annyira nem vészes, akkor az idő majd javít rajta. Az írás alapján mondjuk nem tűnik, úgy, hogy full gázos lenne a helyzet, de az viszont baj, ha nagyon féltékeny. Beszélj vele erről, bíztasd, bátorísd. Ha nem megy, akkor érdemes szakemberhez fordulni, ha azután se lesz változás, akkor az már a pasid hibája, akkor pedig Te fogsz dönteni, hogy maradsz e Vele, vagy sem. De szerintem ez még bőven javítható szituáció.
2018. febr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán egy pszichológus segítene az önbizalmán javítani, ha neked egyedül nem megy segiteni neki. Mind kettőtöknek jobb lenne és ez nem egy nagyon nagy probléma javítható. Én is világ életembe önbizalom hiányos voltam aztán a párom segitett el hinni hogy értékes ember vagyok, mostmar el hiszem magamról.
2018. febr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Önbizalomhiányos vagy sem, vannak olyan emberek, akiknek jól esik hallani is, hogy viszontazeretik őket. Van aki azzal dobálózik, hogy "ha nem érzed, az régen rossz" és bár ez igaz, én mégis azt mondom, hogy a szerelembe minél több érzékünket bevonjuk, annál édesebb. Azért aláírható, hogy fontos ez is. Gondolj bele, milyen lenne egy szeretkezés, ahol látod, hallod, érzed a kedvesed illatát, ízét, viszont a bőrötök érzéketlen. Erre a másik meg benyögi, hogy ha nem érzed, az régen rossz :D. Ha szeretitek egymást, ne játsszátok már az agyatokat :D

31/f

2018. febr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!