Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Háztartásbeliek, mit tesztek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Háztartásbeliek, mit tesztek, hogy ne unatkozzatok?

Figyelt kérdés

Minden nap megfőzök, bevásárolok, rendben tartom a lakást, de így is marad egy csomó szabad óra, amivel nem tudok mit csinálni. Ha csak a magam szórakozására csinálok valamit, pl elmegyek sétálni, olvasok, rajzolok, festek, mozgok valamit, azt nem érzem elég produktívnak. Ill ezzel sem lehet kitölteni egy teljes napot.

Egyre gyakrabban érzem magam haszontalannak, és lelkileg kimerültnek, holott nem is csináltam semmi fárasztót.


("Menj dolgozni!" válaszolók kíméljenek, csak egy hónapja vagyok otthon, és még egy hónapról van szó)


2019. márc. 13. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem vagyok háztartásbeli, de volt, hogy lábtöréssel otthon kellett maradnom, házimunkát és ilyesmit sem tudtam csinálni. Unalmamban elkezdtem tanulni egy új nyelvet, Duolingo és más netes források segítségével, illetve egy szakmai képzésre kezdtem el tanulni. Ez eléggé lekötött és később is hasznát vettem, talán neked is szimpatikus ötlet. Esetleg még eszembe jutott, hogy önkénteskedhetnél valahol, pl. állatmenhelyen, attól hasznosnak is érzed magad és az időd is gyorsabban fog menni.
2019. márc. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Múltkor 3 hétig beteg voltam hát már total kivoltam a végére, halálra untam magam. Menj barátnőzni, sportolj, kirandulj, vegyél örökbe kutyát, sétálj es játsz vele sokat :-)
2019. márc. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt lógok :) , ha meg olyan az idő játszóra megyek a gyerekekkel.
2019. márc. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tehát csak egy hónapról van szó?

Iratkozz be egy intenzív nyelvtanfolyamra.

2019. márc. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is nyelvet tanulok. Írhatsz könyvet is.
2019. márc. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!