Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a páromról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a páromról, hogy így viselkedik?

Figyelt kérdés

Voltak már problémáink három év alatt, eléggé népszerű ember, s szeret flörtölni sajnos.

Még fizikailag nem csalt meg tudomásom szerint, de elég sok mindent csinált ami miatt rengetegszer vagyok szomorú...

Na most az egyik barátjának (aki lány) azt írta, hogy mikor megfogta a puha kezét s a selymes bőrét, melegség s boldogság járta át, s reméli megismétlik a találkozót. Mindegy most, hogy honnan tudom ezt.

Ez a találkozó pár napja volt, mikor nőnapon felköszöntötte a lányt, s én ott álltam ekkor mellette, amikor virágot adott neki. Utána ahogy láttam úgy mosolygott s lebegett a boldogságtól,hogy látta a lányt.

A lány tudja, hogy van párja, s nem is élne ezzel vissza, próbálja az ilyen dolgait elütni a páromnak.

Nekem ez azért is fáj, mert ez a közeledés érzelmi töltetű szerintem.

El kellene mondanom neki,hogy láttam amit írt? Szembesíteni akarom vele? ( de lehet nem érnék el vele változást benne)



2019. márc. 14. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem csak hagyd ott.Ha ilyen kis kalandor előbb- utóbb fog találni valakit akivel még is csal.Miert jó neked egy olyan kapcsolat amiben sokszor vagy szomorú?
2019. márc. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
huha hát ez elég gáz szerintem beszéld meg vele hogy miért csinálja ezt és hogy ez neked tök rosszul esik ha ez sem segit akkor hagyd el!
2019. márc. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Hát ne haragudj de én nem értem miért vagy még együtt vele, teljesen lerombol téged.. ha az én barátom csak fele ilyen durva dolgot tenne azonnal otthagynám és nem, nem azért mert nem szeretem. Nagyon szeretem és el sem tudom képzelni nélküle. DE az életben vannak határok, amit a párok nem kicsit lépett már át. Persze a te dolgod hogy meghúzd ezt, de ameddig nem esik pofára nem is fog ez változni. Nem vesz komolyan téged, így te hogy akarod komolyan venni magad?
2019. márc. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez gáz, én lelépnél szó nélkül. 30n
2019. márc. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Mindenkit annyira aláznak meg, amennyire eltűri. A kérdés csak az, hogy te miért hagyod ezt ilyen birkán? Ha velem tett volna ilyet egy pasi, már tized ennyiért is felrúgtam volna Föld körüli pályára...
2019. márc. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott!!
2019. márc. 15. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyennek aranyfarka van, hogy igy szo nelkul vele maradva turod hogy konkretan leköpve megalazzon emberek elott?
2019. márc. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Értjük, hogy ő milyen. Nagyobb kérdés, hogy és ezt te miért tűröd el? Miért nincs önbecsülésed, hogy ott hagyd?
2019. márc. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem érnél el vele semmi ha szembesítenéd. Elmagyarázná neked hogy ez mennyire normális és csak többet látsz bele stb stb amit te persze elhiszel. Viszont ez cseppet sem normális. Ez a pasi nem szeret téged és nem is tisztel. Addig vagy jó neki amíg szebbet jobbat nem talál.
2019. márc. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Szakíts az ilyennel, lesz ennél még rosszabb is... Vagy volt, csak nem tudsz róla. :(
2019. márc. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!