Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ilyen etikett férfiak között?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen etikett férfiak között?

Figyelt kérdés
Van ilyen, hogy nem villogunk a barátunk vagy kollegánk exbarátnőjével a neten? Csak szerintem bunkóság (vagy szándékos provokálás) az ilyesmi?

2019. márc. 15. 07:08
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
9: Ott van a tárgyszavak közt. Fotókat rak ki a randikról.
2019. márc. 17. 06:21
 12/20 anonim ***** válasza:
67%
Szétmentetek, éli az életét. Ha ez neked nem tetszik, az a te bajod, tiltsd le.
2019. máj. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk baráti társaságban az exek tabunak számítanak, vagy csak nagyon hosszú idő után fordul ilyesmi elő, mikor már mindkét fél régen, több körben túl van a másikon.



Kollégákkal nincs ilyen megkötés (főleg, hogy az csak egy állapot, mindenki pár évente munkahelyet vált), de ott sem ízléses az exek előtt villogni, de ez nem jelenti, hogy nem lehet a Fb-ra kirakni egy közös fotót, vagy valahol megjelenni a nővel, max nem kell az ex asztalához ülni, de amúgy kb mint egy idegen pasival.

2019. máj. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nem lehet, hogy csak te érzed úgy, hogy ez neked szól?


Letiltod/törlöd a fenébe az ismerősök közül mindkettőt, nem látsz semmit, ehelyett te nezegeted és felháborodsz.

2019. máj. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
25%
Exbarátnő miért lenne tabu?
2019. máj. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
14: Én nem vagyok férfi. Ha férfi lennék, tisztában lennék azzal, amit így, hogy nem vagyok az, meg kell kérdeznem.
2019. máj. 12. 20:59
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

# 16 Akkor hülyeséget kérdeztél. Ezért írt mindenki értetlenséggel a kérdésedre.


Szívesen.

(Nő vagyok, de vedd nyugodtan úgy, férfi aggyal. Ugyanis rettenetes túlkombinálod a dolgokat. Jó, hogy nem már majd a házasság, gyerekszületésnél sem fog akkor majd képet kirakni, ha együtt marad a nővel, csak mert jóban volt/van az exével? Gondolkodj már..)

2019. máj. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ha az exe, akkor annak oka van.


Szerintem a barátod lehet hogy elszólta magát a kapcsolat problémáiról néhányszor korábban, a csaj jó esetben veled is úgy fog viselkedni.

2019. jún. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

17, 18: Ezekből a hozzászólásokból egy kukkot sem értek. Hogy kapcsolódnak a kérdéshez?

Azt se értem, ki kicsoda a mondataitokban.

Azt meg pláne nem, én hogy jövök a képbe.

Nem vagyok senki a 3 szereplő közül.

2019. jún. 10. 17:43
 20/20 anonim ***** válasza:
Nincs etikett, de többnyire a nők tesznek az exeikre így simán nyomják fel az új párjukkal a képeket tömkelegével ami természetes dolog, ha majd lesz új akkor meg azzal fogja, a nők mindig szerelmesek lesznek másba legalább 5-6 évente vannak akik kevesebb idő alatt is.
2019. jún. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!