Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 éve van párom, egyszer már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 éve van párom, egyszer már külön voltunk, pár hónapja újra együtt. Viszont most megismertem valakit, és nem tudom mit tegyek? 28/N

Figyelt kérdés
Pár hónapja bekultunk ki, azóta ő sokat változott és tesz a kapcsolatért. Sajnos nálam még mindig hiányzik ami korábban. Nem vagyok szerelmes de úgy szeretem mint bármelyik csaladtagomat, úgy érzem nem tudnék nélküle létezni. 5 év hosszu idő, de rég nem azt érzem h el tudnám képzelni vele a házasságot, gyereket. De elengedni sem tudom. Ami gond meg h nem kívánom, nem működik a szex. Rég érzem h halott kapcsolat nincs jövője, ettől függetlenül nagyon szeretem. KB 1 hónapja megismertem valakit, aki egyre inkább vonz, talán kezdek szerelmes lenni. Viszont olyan helyzetbe vagyok amit soha nm hittem vna és mindig eliteltem. És tessék benne vagyok a közepébe. Nagyon nehéz , a másik sráccal nem volt közöttünk semmi, de mindketten érezzük, hogy ez nagyon gyorsan alakul. Oda van értem, a két fiú nem tud egymásról. Én egyre nehezebben bírom, nem tudom mit tegyek. Szakítani nem tudok, megcsalni sem szeretném bár már ez is durva amiben vagyok és iszonyú bűntudatom van. A másik fiúval pedig el tudnám képzelni és nem akarom h elmuljon. Mit tegyek??? Nem sokáig tudok már titkolozni. Megmondtam a fiúnak hogy kapcsolatban vagyok és utána bízzam rá? Ha el megy emiatt? Vagy ha benne lenne, de en nem akarom megcsalni a párom? Mi legyen, nagyon kész vagyok. Nem kell osztogatni tudom h szemét vagyok, csak a segítő hozzaszolasok erdekrlnek.
2019. márc. 15. 19:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
29%
Csak a megszokás érzése és a sajnálat van a párod felé.Sajnálod őt és ezért nem szakítasz nem akarod hogy szenvedjen és hogy megbántsad.Pedig evel bántod a legjobban hogy hitegeted és hogy elhiteted vele hogy minden rendben van.Ebből már nem lesz kapcsolat.En 4 év után kezdtem én is így erezni és húztam az időt mig 2 év kellett hogy legyen erom szakítani de úgy is az lett a vége.Ugy hogy hiába vársz úgy is végül szakítani fogtok mert felőled nem működik es ezért semmi ertelme huzni az idot.Ha annyira fontos neked az lesz a legjobb őszinte leszel vele beszélsz vele és szakítasz.
2019. márc. 16. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
29%
Es akkor egesz eletedet ebben a langyos szarban fogod eltölteni, elpazarolva mind a sajat, mind a parod eveit, majd "jaaj nekem nem megy en nem tudom"? Kapd mar össze magad, mert rajtad kivul senki nem fog valtoztatni a sajat eleteden.
2019. márc. 16. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Bence_ ***** válasza:
0%

Igen, nehéz, ha könnyű lenne mindenki jól csinálná.

Ezt így elmondtad a jelenlegi "lakó" tarsadnak?

Gondold végig, tényleg szex, szenvedély nélkül akarod leélni az életed?

2019. márc. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igazatok van, nagyon köszönöm a sok korrekt hozzaszolast!!
2019. márc. 16. 13:48
 15/16 anonim ***** válasza:
42%

"de szeretném ha megmaradna nekem, nem akarom elvesziteni, nagyon hiányozna, a mindennapok is."

Ha úgy döntesz, hogy szakítasz akkor annak véglegesnek kell lennie. Az nem fog működni, hogy mindkét fiút megtartod, csak a mostani az majd lesz az öribarid az új meg a szerelmed. Ilyen nincs. Ez volna a szemétség nem az, amit most csinálsz, vagyis még csak fontolgatsz.

Ezt tedd helyre fejben, hogy nem lehet mindent megkapni, áldozatot kell hozni. Az új párodnak szerinted milyen érzés volna téged a régi szerelmeddel látni bratyizni? Belegondoltál abba a kínba, amit neki okoznál? Ha egy tökös férfi, akinek van önbecsülése akkor másnap hajítana is ki a francba. Vagy egyik, vagy másik.

Ha ez az új szerelem nem lenne akkor mit akarnál a párodtól? Tudod nem túl bölcs döntés pusztán másik férfi miatt szakítani, ugyanis mindig lesznek körülötted vonzó férfiak, a biológia még 50 évesen is működni fog. Ha ezt be akarod fejezni akkor azért tedd, mert ennek nincs jövője. Az, hogy nem akarsz tőle gyereket mondjuk elég súlyos érv.

"Az új fiú egyáltalán fogja tolerálni h nem mondtam el neki?" Van aki leszarja, másnál meg oda a bizalom. Tedd azt, amit fordított helyzetben elvárnál. Ilyen helyzetben inkább szigorúan vizsgáld magad, mint megengedően.

2019. márc. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Utolsó nagyon hálás vagyok, köszönom!! :)
2019. márc. 16. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!