Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első randi után idegesít pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi után idegesít pár dolog benne. összejöjjek vele? Vagyis nem hogy idegesít csak nem tetszik.

Figyelt kérdés
2010. júl. 3. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
mik ezek a dolgok? amúgy meg ezt neked kell tudni, hogy vállalnád e ezekkel vagy annyira nem tetszenek h vállalni se tudnád.
2010. júl. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ilyenekre gondolok hogy : ha mond vmit és nem értettem visszakérdezem h mit mondtál akkor szótagolva mondja el mintha hülye lennék, meg nagyon szőrös mindene és ez ciki nekem meg öltözködésileg nem az én stílusom, stb
2010. júl. 3. 15:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha már az első randi után ennyi minden nem tetszik benne, szerintem hagyd, később csak mégtöbb rossz lesz.
2010. júl. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és ha mondanám neki h ezeken változtasson?
2010. júl. 3. 16:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Azon hogy szőrös, meg nem jól öltözködik, hogy változtasson? Meg ha már így kezdenétek, annak nagyon rossz vége lenne. Ő is mondaná hogy változtass ezen meg azon, te is egyre több rosszat találnál benne, ő is benned, akkor mi értelme van egyáltalán elkezdeni?
2010. júl. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de most azért mert én mondok pár dolgot ő miért mondana?
2010. júl. 3. 16:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert ha már te mondasz, biztos ő is tud, és ha te mondod, akkor mondja ő is. Mondom, ha már az első randi után ennyi rossz van benne, nem érdemes folytatni, mert egyre több minden elő fog jönni és később csak rosszabb lesz a kapcsolat is, meg a szakítás is. Nem szabad olyannal összejönni akiben már rögtön az elején ennyi hiba van.
2010. júl. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért mondana, mert senki se (igen, te sem vagy) tökéletes.
2010. júl. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!