Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a párom így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a párom így próbál önbizalmat önteni magába?

Figyelt kérdés

Párommal neten ismerkedtünk meg kb. másfél évvel ezelőtt.

Mire egymásra találtunk, a társkeresőn mindkettőnknek kialakultak barátságok más emberekkel, akikhez ugyan nem vonzódtunk, de sok közös téma miatt megmaradt a levelezés. Mióta együtt vagyunk, én ezekkel az emberekkel nagyon ritkán beszélek, találkozni egyáltalán nem találkozunk. Teljesen leredukáltam ezeket az ismeretségeket a "hogy vagy?" szintjére. Párom azonban az összes nővel, akiket ott ismert meg, napi szinten beszélő viszonyban maradt. Olyannyira semmi önbizalma, hogy eleve úgy ismerkedtünk meg, hogy nem hitte el, hogy engem ő érdekelhet. Sokáig kételkedett bennem, azt hitte, esetleg csak valamilyen szándékkal akarom megismerni, talán pénz miatt, nem tudom, de nagyon bizalmatlan volt velem eleinte. Engem abszolút nem zavar, hogy beszélget más nőkkel, hiszen mikor megismertük egymást, beszámolt róluk, elmondta, hogy kik ők és mikről szoktak beszélgetni.

Viszont észrevettem valamit, ami nyugtalanít. Alapból is nagyon kevés az önbizalma, de úgy látom, ezeket a nőket azért tartotta meg az ismeretségi körében, hogy élvezze a figyelmüket. Nem találkozgat velük, nem flörtölget, egyszerűen élvezi, hogy folyamatosan keresik a társaságát, lájkolgatják, szinte Istenítik, hiszen van köztük olyan, aki szeretett volna és nyilván még mindig szeretne közelebb kerülni hozzá. A legmegdöbbentőbb számomra, hogy ezek a nők mind elhízott, magukra egyáltalán nem adó, jóindulattal sem nevezhetőek szépnek. Sosem szoktam embereket a külsejük miatt minősíteni, de ők tényleg megdöbbentően igénytelenek. Csak a hülye nem látja, hogy mindent megtennének annak érdekében, hogy a párom közelébe kerülhessenek. Magamat sem tartom bombázónak, nekem sincs túl sok önbizalmam, de ezekhez a nőkhöz képest mégis azt érzem, sokkal igényesebb vagyok a külsőmre. Párom szinte Istennőként bánik velem és mindig azt kérdezi, miért vagyok vele, mi tetszik benne, mert én gyönyörű vagyok, ő meg ronda. (Természetesen egyáltalán nem ronda, nekem nagyon tetszik.)


A kérdésem arra irányult volna, hogy normális az, hogy valaki önbizalomhiányból azért tart meg maga körül embereket, hogy a figyelmükben fürdőzhessen?

Nem akarok álszent lenni, nekem is jól esik, mikor egy régi ismerős vagy társkeresőről megismert férfi rám ír, hogy mennyire sajnálja, hogy annak idején nem adtam esélyt, de én ott le is szoktam zárni a dolgot nagyon hamar. Párom viszont kedélyesen cseveg a fent említett nőkkel és jól láthatóan nagyon kedvez az egojának.



2017. dec. 2. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
A parod sulyosan serult ember.
2017. dec. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tudom, sajnos :(

Van a külsején egy egészségügyi gond, ami bár nem feltűnő, de akik jól ismerik, tudják róla. És egyszer egy nagy "szerelme" pont ezzel a gonddal élt vissza, undorítóan beszélt róla, majd közölte vele, hogy itt a vége, pedig nem tehet róla, mert születési rendellenesség. Addig persze jó volt a nőnek, míg mindenét ráköltötte...

2017. dec. 2. 14:46
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Mennyi ilyen önbizalomhiányos fiú van... szegény.
2017. dec. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ő már bőven a férfi korban van. És próbálok neki segíteni, erősíteni az önbizalmát, de mintha nem hinne nekem, mikor azt mondom, hogy nagyon tetszik. Értetlenül néz rám olyankor...
2017. dec. 2. 15:07
 5/8 anonim ***** válasza:
44%

Ez egy f-sz. Bocs.

Nem barátokat lát bennük, hanem udvarhölgyeket lol.

2017. dec. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Biztos van rá ésszerű magyarázat, miért van ennyi önbizalomhiányos fiú és férfi. Kíváncsi vagyok, nem azok panaszkodnak-e erre a leghangosabban (itt a GYK-n is), akik maguk is hozzájárultak ehhez egy pár delikvens esetében...
2017. dec. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Volt egy csajom aki szép de hasonlóan önbizalomhiányos volt és állandóan engem szekált hogy mondogassam neki hogy ő milyen szép meg ilyenek.


Nálatok nem belőled akarja ezt kihúzni hanem a többi lányból de ez is olyan ha egy nap kimarad a külvilág töltéséből egyből összeomlik.


Nagyon fárasztó ilyen kapcsolatban élni, én ki is léptem belőle.

30/F

2017. dec. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Amikor megismertem a páromat, pont az ellentétjét láttam benne, mint amilyen. Vagyis úgy is viselkedett. Egy beképzelt hólyagként, nem is bírtam és szakítottam vele. Aztán átjött, leültünk beszélni és rájöttem, mennyire álarc, amit visel. Pár hónap alatt teljesen világossá vált számomra, hogy imádja a külvilágnak előadni a határozott, magabiztos és rendíthetetlen férfit, közben pedig egy hihetetlen önbizalomhiányos, határozatlan ember.
2017. dec. 2. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!