Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogyan felejtsem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

Már lassan egy éve egy munkahelyen dolgozom. A fonokomnek tetszem. Ezt a tudtomra adja olyan dolgokkal, hogy állandóan dicsér, kivetelezik velem, stb. Intim kapcsolat nem történt. A munkatarsamnak, akivel nagyon joba van, azt mondta ha nem lennék az alkalmazottja simán ki kezdene velem. Kb negyed éve tudom, hogy bejovok neki, eddig is jó pasinak tartottam, de azóta vonzodom hozza. Tudom, amíg alkalmazottja vagyok, a “szabályok” mitt nem történne semmi “komoly”, felmondani nem akarok és nem is fogok, szeretem ezt a munkát. Hogyan felejtsem el? Mert pl rosszul esik az is hogy megnéz egy ismeretlen not a melohelyen. Mit tegyek?

24N

36F


2019. márc. 19. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a francba.

Nekem is volt ilyen mindenképp meg akart d..ni.

Kozbe meg mindenkit aki megállt.

Es miután en nem voltam hajlando hat elkezdett szemétkedni velem.


Vagy pedig talakozzatok melohelyen kivül .

Hatha valami komolyabb összejon

2019. márc. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De itt az a lényeg, hogy alkalmazottal konkrétan nem kezd. Ezt o maga is megmondta. A kivételezés, dicséret stb megvan felőle, de ennyi.

És a kérdésem az, hogyan felejtsem el? Mert ha megnéz egy idegen not, rosszul esik.

2019. márc. 19. 21:30
 3/7 A kérdező kommentje:
De nem tudom hogy lehetne esetleg kideríteni, hogy lenne e más, mármint komolyabb dolog. Megirni nem írhatom neki.
2019. márc. 19. 21:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha valamit akar tőled, akkor lépni fog, hidd el! Persze még akkor sem tuti, hogy komolyak a szándékai.
2019. márc. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet butaságnak tűnik, de nekem az segített, hogy elkezdtem más srácokkal beszélni. Ha megtalálod a megfelelő partnert, akkor könnyen elfogod felejteni.
2019. márc. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha fontosabb a munkád akkor keress más hapsit sztem.Ne gyötörd ezzel magad .Azt hogy mik a szándékai azt látni fogod ha más nőkkel szóba áll ugy hogy te is látod .
2022. szept. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy beszél viszonyul más nőkhöz a jelenlètedben .Ha kivètelezik az egy jó pont.
2022. szept. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!