Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lesz ideges a párom ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz ideges a párom ha megkérdezem tőle, hogy tetszik-e neki más?

Figyelt kérdés
Pl ha az utcán megy egy lány és tudom, hogy az "esetei" közé tartozik rákérdezek, hogy tetszik az a csaj? Jól néz ki? Erre ideges lesz, letámad..pedig csak az érdekelne, hogy megmerné-e mondani, hogy igen vagy nem,hogy mer-e őszintén válaszolni rá, de csak fellázad az ilyen kérdésre
2019. jan. 21. 20:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Biztos megcsal :D, amúgy nem tudom minek kell azzal basztatni valakit, hogy tetszik e neki más? Én se örülnék neki, ha ezzel zaklatnának.
2019. jan. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Mert nagyon idegesítő lehet,hogy más témád sincs,mint azt kérdezgetni,hogy ez a lâny tetszik? Önbizalom minusz 5'
2019. jan. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Fellázad mert lehet régen túl sok féltékenységi vitában volt már része. Ez egyik opció, a másik hogy igen bejon neki de idegesítő számára kérdésed mert veled van téged szeret mit számít ki szebb vagy szép, nem bantana meg vele ha szeret és tudja esetleg milyen érzékeny vagy.

Esetleg ha jól ismeritek egymást mégsem vagy sem féltékeny sem pedig túl érzékeny, egyszerűen nem érdekli és csak idegesited ilyen kérdésekkel. Passz.

2019. jan. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező ez csak téged minősít ez a szokás, hogy nincs egy saját egészséges önbizalmad... szánalmas.
2019. jan. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

Most egy ilyen kérdésben szerinted hogy lehet jól kjönni? Ha azt mondja nem, akkor hazudik? Ha azt mondja igen, akkor szemét disznó?

Fárasztod a hülyeséggel, az a baja. Fogd vissza magad.

2019. jan. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom, hogy ki hogy van vele, de mi a párommal csináltunk olyat, hogy együtt beszéltük meg, hogy ez most jó csaj/pasi volt-e. Nálunk teljesen természetes, persze mi se csináljuk ezt minden másodpercben. Ezt régebben csináltuk.


Nem értem, hogy miért baj az, hogy ha egyszer valaki megkérdezi a párját, hogy szerinte ez most helyes csaj/pasi volt-e vagy sem? Miért kell ebből akkora nagy ügyet csinálni? Ez is ugyanolyan kérdés, mint az is, hogy ez most szép autó-e vagy sem?


Kérdező, valamiért frusztrálja ez. Kérdezd meg tőle, hogy miért baj, hogy bármiről szeretnél vele beszélgetni, nyíltan és őszintén tabuk nélkül.

Ha ezen is felháborodik, akkor túl gyerekes és túl éretlen.

Dönthetsz, hogy mit lépsz majd ezek után.

2019. jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Nektek ez egy közös játék volt.A kérdezőnek ez a saját gyerekes hobbija.Nekem se tetszene,ha a pasim folyron azt kérdezgetné,na ez a pasi bejön?Mi van?Hagyjál már.
2019. jan. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem! Ha azt mondaná, hogy "igen" akkor én nem támadnám le, hogy mi az hogy..stb hanem úgy mond örülnék neki, hogy kimeri mondani, hogy "igen jól néz ki" de sosem meri kimondani, pedig facén elég sok lányt nézeget meg jelölget. Olyanokat is akiket sosem látott még csak prof.kép alapján és ezért kérdezem meg tőle és ez úgy jön le nekem, hogy ezek ellenére nem őszinte.
2019. jan. 21. 20:43
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
De miért kéne kimondania hogy tetszik?Miért témázol ezen,minwk erőlteted,hogy tetszik-e nei vagy nem?Nem tök mindegy kit néz fb-n?Veled van még,könyörgöm!
2019. jan. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem a hobbim ez! És csak néha-néha kérdezem meg. Ha egy lány elmegy mellettünk és ő ha velem is van észreveszem, hogy diszkréten de megnézte és tök normálisan megkérdezem tőle akkor úgy reagál mintha nem tudom milyen nagy dolog történt volna
2019. jan. 21. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!