Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy vége mindennek?

Figyelt kérdés
Párommal január óta megromlott a kapcsolatunk egyik pillanatról a másikra.Előtte jól megvoltunk.Közös otthont,gyereket terveztünk.Egy ideje elég flegmán viselkedik velem,amit ugye szóvá is tettem.Próbáltam menteni a kapcsolatot.Magamba néztem én is és elgondolkodtam mit kellene máshogy csinálnom.Rajta ezt nem láttam sajnos.Pár hete összekaptunk.Fejemhez vágott olyan dolgokat,majd került.Mikor megakartam beszélni tovább ment.Haza költöztem pár napra várva,hogy mindenki átgondolja a történteket,de ő nem nyitott felém.Másoknak azt vallja h sajnálná,ha a kapcsolatnak vége lenne.Ha vele vagyok,csak annyit látok,hogy jól elvan nélkúlem és nincs szüksége rám.Mi lehet vele??? Előtte még szeretett,és nem akart elveszíteni.Most meg átnéz rajtam.
2019. márc. 20. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Mit mondott miért lett flegma egyik napról a másikra? Mikor magadba néztél, te mit láttál?

32/f

2019. márc. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valami biztos van, amiről nem tudsz, vagy valami miatt elege lett. Ennyiből itt meg nem mondja senki. Mióta voltatok együtt?
2019. márc. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Stresszes időszakom volt és sokat idegeskedtem.úgy éreztem nincs mellettem a bajban.Próbáltam utánna higgadtabb lenni és elnézőbb.Rá is időt szánni.Úgy látszik kár volt.Szerinte az elmúlt időben sokat veszekedtünk,de annak is meg volt az oka.(költözés,felújítás,egészségügyi problémák)Előtte semmi baj nem volt.4 és fél éve vagyunk együtt,de Régóta ismerjük egymást.
2019. márc. 20. 15:22
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan...ez csak taktika hogy érezhess a női lelkecskéddel valamit. Mert különben veszekedés nélkül túl unalmas lenne neked a pasi.
2019. márc. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Van valakije, vagy meg akar csalni és rád akarja tenni a terhet. Sajnálom, de ez egy jel.
2019. márc. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ugyan én a párommal fél éve vagyok együtt, de csontkopp ugyanez ment végbe bennem, mint a barátnődben - én speciel kiszerettem a másikból


28n

2019. márc. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!