Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan személy aki fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan személy aki fel meri vállalni, hogy szerető, vagy az volt?

Figyelt kérdés
2010. júl. 3. 18:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

hát én nem találtam meg a boldogságot, meg semmit, egyszerűen csak egy haveromnak van barátnője, aki nem enged neki semmit, én meg igen. bár egyszer már abbahagytuk, amikor nekem lett barátom, de amikor szakítottunk, akkor megint rám hajtott...

18/L

2010. júl. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
6 hónapig voltam egy férjes, 2 gyerkes, elhanyagolt, 35 éves, tüzes nő szeretője.
2010. júl. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Két éve vagyunk együtt. Még mindig szerelmes vagyok bele és tudom őt akarom. Ő az életem és nem tudom elképzelni nélküle a napjaimat. Néha nagyon nehéz, főleg mikor tudom otthon van és nem velem. Tudjátok van egy kisfia a másik lánytól, és ha kiderülne a dolog a csaj elvinné a fiát és nem láthatná. Ezt megmondta elég egyértelműen. Persze hogy többre vágyok és nem 2.-ként akarom leélni az életemet, de mit tehetnék, ha szerelmes vagyok bele. Rajta kívül nincs senkim, de tudom, hogy sokáig így nem lesz jó, mert én is családra vágyom, arra hogy mindig velem legyen. Retteg is hogy elveszít!

Néha nehéz, mint például most!

2010. júl. 3. 21:46
 14/14 anonim ***** válasza:

Ez matt helyztet.


Úgy tolass ki hogy ne törj össze sokmindent! Ezt sérülés nélkül nem lehet megúszni, de minél kisebb legyen!

2010. júl. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!