Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret is meg nem is? Hogyis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret is meg nem is? Hogyis van ez?

Figyelt kérdés
Van egy baratom, akirol azt kell tudni, hogy 4 evig elt. Szinte minden heten massal aludt, lazan kezelt mindent es csunya dolog de a noket eszkozkent hasznalta. Megismert engem es minden ilyen dolgot hatterbe szoritott es lezart. Nem ismerkedett, nem keresett mast. Viszont azt erzem egy ido utan sok neki a kozelsegem. Igazabol mar annyi mindenkivel volt hogy a szex sem vonzza. Heti talalkozokert sincs oda. Viszont szeret es ha en kiakarok lepni egy kis ideig foggal korommel harcol ertem, majd mikor minden egyenesbe latszik jonni kezdodik elolrol minden. Nem csal meg ebben biztos vagyok, a baratai is szeretnek, sokat vagyunk veluk, raadasul egy teljesen felvallalt kapcsolatrol van szo. A kerdesem ez miert lehet? Mikor tavolodok szeret es kuzd de ha ott vagyok neki es beleadok mindent nem erdekli. Ido kell neki? Vagy mit csinaljak? Egyaltalan kilehet ezt noni? Sokszor mondtam mar neki hogy szeretnem teljesen felhotlen boldognak latni, es ebbe en nem szeretnem gatolni, ha ot tovabbra is azt tenne boldogga hogy ismerkedik mindenkivel tegye. De nem akar menni..
2019. márc. 21. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem téged szeret, csak hogy van mellette valaki. Ez nem fog változni soha. Ami érzelem most nincs meg az már nem fog kialakulni. A sok kalandozgatás után akart valakit aki mellett meg tud állapodni, nem akar többet egyedül lenni. De beléd nem szerelmes, csak a kapcsolat gondolatába. Nem akarja, hogy véget érjen a kapcsolat, de hozzád semmi nem fűzi ezen kívül. Aki nem rak bele kis túlzással minden nap energiát a kapcsolatba azzal szerintem nem szabad együtt lenni. Aki csak akkor kapar ha ki akarsz lépni azzal soha nem lesz normális kapcsolatod. Én kilépnék ebből a helyedben. Ő nem téged akar, csak együtt lenni valakivel.
2019. márc. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a régi életvitele hiânyzik,de közben azt gondolja,hogy az nem lenne normális,ezért próbál lenyugodni,de nem nagyon megy neki.
2019. márc. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!