Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni abban az esetben, ha a párom rám vetití ki az exeiben történt csalódását, ebből kifolyó bizalmatlanságát?

Figyelt kérdés

Telefonban egyszer megmondta nekem, hogy azert óvatos mert nem szeretné többször megütni a bokájat, kvazi ezzel azt kérdőjelezte meg, hogy szeretem e egyáltalán. Nagyon rosszul esett, el is sírtam magam ez magam (pedig nem vagyok egy nebáncsvirág fajta).

Folyamatosan érzem rajta a bizalmatlansagot, ami ebből ered, hogy több exével is csúnyán ráfaragott.

Mit tehetnék? Engem ez zavar. Nekem még nem volt exem, ő az első, bennem van a hiba, hogy nem vagyok elég megértő?



2019. márc. 21. 22:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
1,5 hónaoja vagyunk együtt még csak.
2019. márc. 21. 22:14
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem benned van a hiba, főleg ha az első pasid is. Nem akarok goromba lenni, de inkább hagyd ott még most, mert csak rosszabb lesz.
2019. márc. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Elég szélsőséges nézet, de én erről azt gondolom, hogy nem szabad olyan emberrel együtt lenni, aki még nem tette túl magát az előző kapcsolataiban ért sérelmein. Sajnos ebből az jön le, hogy a párod nem is nagyon próbálkozik ezzel. Nem hiszem, hogy lehetne olyan emberrel egészséges párkapcsolatot kialakítani, aki nem tudja a múltbéli negatív dolgait lezárni. Sajnos ez egy olyan helyzet, hogy ha ezerszer bebizonyítod, hogy te nem fogod átverni akkor sem fog bízni benned. Ezt neki kell feldolgoznia, de nem úgy látszik, hogy ő ezen dolgozna.
2019. márc. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
4 vagy 5 éve volt neki utoljára kapcsolata. Az azért régen volt, nem?
2019. márc. 21. 22:20
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy privátba írtam, olvasd el. Önértékelési gondjai vannak, dúrván. És hiába olyan régen volt kapcsolata, sérült.
2019. márc. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Ezt a meccset magában, neki kell lejátszania. Ne asszisztálj egy ilyen baleknak.
2019. márc. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Az meg még rosszabb, ha 5 év alatt sem sikerült neki ezt rendezni magában és még mindig kivetíti a párjára. 5 év hosszú idő, ennyi idő alatt azért ilyesmit fel kellene tudni dolgozni annyira, hogy a jelenlegi kapcsolatot ne befolyásolja negatív irányba. Ha ennyi idő alatt nem lépett túl ezen akkor ezután sem fog.
2019. márc. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21%

"azert óvatos mert nem szeretné többször megütni a bokájat" ---> ő ezt mondta


"kvazi ezzel azt kérdőjelezte meg, hogy szeretem e egyáltalán" --> ezt te feltételezed, kiforgatod a szavait


óvatos, mert realista, és ismeri magát, tudja, mennyire megviselné egy újabb csalódás (-->"ergo fájna neki, mert nem vagy közömbös számára, kvázi "SZERET")


te meg itt hisztizel nevetséges másfél hónap után, h miért nem bízik benned. legyél türelmes és szolgálj rá, h érezhesse, h erős alapokon álltok! ehhez sok idő kell azoknak, akiket az exek tönkre tettek.

2019. márc. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Beszelgessetek nagyon sokat es az ido majd segit. Ez mukodni szokott.

Elhiszem, h neked ez nehez. Ez olyan, mintha o beteg lenne te meg egeszseges. Abba gondolj bele, ha szakitanatok es osszejonnel egy masik fiuval akkor mar neki is kene kezelgetnie a te serulesedet.

Mondok egy durva peldat: megeroszakol egy lanyt a baratja es emiatt fel a ferfiaktol. A kovetkezo baratja meg ertetlenkedik, h o soha nem tenne ilyet, lesi a kivansagait es emiatt nagyon bantja, h a lany nem tudja magat teljesen elengedni. O nem a masik fiu, miert neki kell szivnia masok bune miatt? De idovel meg egy ilyen sulyos seb is be tud gyogyulni, ugyhogy akit szeretsz azert erdemes kitartani.

2019. márc. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Masfel honap az meg lepkefing. Ha egy ev mulva is ugyanez van akkor mar aggodhatsz.
2019. márc. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!