Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni abban az esetben, ha a párom rám vetití ki az exeiben történt csalódását, ebből kifolyó bizalmatlanságát?

Figyelt kérdés

Telefonban egyszer megmondta nekem, hogy azert óvatos mert nem szeretné többször megütni a bokájat, kvazi ezzel azt kérdőjelezte meg, hogy szeretem e egyáltalán. Nagyon rosszul esett, el is sírtam magam ez magam (pedig nem vagyok egy nebáncsvirág fajta).

Folyamatosan érzem rajta a bizalmatlansagot, ami ebből ered, hogy több exével is csúnyán ráfaragott.

Mit tehetnék? Engem ez zavar. Nekem még nem volt exem, ő az első, bennem van a hiba, hogy nem vagyok elég megértő?



2019. márc. 21. 22:13
1 2
 11/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:

Semmit nem tehetsz. Persze lefokozhatod magad egy elnyomott, non-stop pedálozó papuccsá, csak éppen attól meg te fogsz sérülni lelkileg. Tegye rendbe magát az illető nyak fölött.

Egyáltalán hogyan képesek az emberek úgy ismerkedni, hogy bizalmatlanok a másikkal? Nekem is voltak gondjaim a bizalommal éveken keresztül, de nem voltam akkora tetű, hogy ismerkedjek és az én kínom miatt mások szívjanak. Előbb helyre pofoztam magam és csak úgy vágtam bele valamibe.

Soha nem tudnék elképzelni semmit egy olyan emberrel, aki mellett a nap minden percében azon kéne aggódjak, hogy bízik-e bennem, vagy sem.

2019. máj. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!