Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szereted e még a párodat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izabella220 kérdése:

Szereted e még a párodat szerelemmel? Vagy az idő szeretetté kovácsolta ezt az érzést?

Figyelt kérdés
2019. márc. 21. 23:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem
2019. márc. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

7 éve vagyunk együtt, 2 éve házasok. A mai napig szerelmesek vagyunk, gyakran visszatér a rózsaszín köd is. De emögött sok munka van. Nem szabad hagyni, hogy kihüljön. Sokat járunk randizni, romantikázunk, minden napos munkát fektetünk a kapcsolatba. A szerelem magától nem marad meg. Persze megjelent mellette egy nagyon mély kötődés és emberi szeretet, de ez nem lecserélte a szerelmet, hanem vele együtt van jelen.

Ismerek olyan idősebb párokat, például a párom szüleit akik lassan 40 éve vannak együtt és a mai napig szerelmesek mint két tini. Náluk is ez a titok, nem hagyják kihülni. Eljárkálnak, randizgatnak, összebújnak, romantikáznak. :)

2019. márc. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Szeretetté szelidült.
2019. márc. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocs az offért: #2 Kész felüdülés ilyet is olvasni, további sok boldogságot nektek!


Nekem most nincs párom, de ha lesz, akkor így szeretném megélni én is, mint a kettes válaszoló.

2019. márc. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem meg az az igazi szerelem, ami ellen hiába küzdesz, legyőzhetetlen. Amiért sokat kell küzdeni, hogy legyen, az már csak az emléke. Egyébként nem, már nem szeretem szeretettel se.

11 év telt el

2019. márc. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyira összetett! Ki mondja meg milyen érzés a szerelem? Vajon te vagy o vagy én egyformán erzünk, mikor szerelmesek vagyunk? Lehet, hogy én a te erzeseidre azt mondanám, hogy "ó, ez nem is igazi szerelem!". De válaszolok a saját nézőpontomból: 10eve vagyunk együtt és nem, már nem érzek úgy, mint az elején. És sokszor hianyzik is. Jo lenne tudni hogy lehet vissza hozni a pillangokat a hasamba, mikor megcsókol. Hogy lehetne ugy 2 gyerek mellett randit szervezni, hogy ne lássa, ahogy készülődöm. Hogy varhatnám ujra annyira a talalkozast, hisz most minden nap látom. Ezeket leszamitva ugyanúgy szeretem, sőt! Annyi mindennel bizonyitott, hogy mennyire jó ember, hogy mennyi mindwnre képes értünk, hogy talan egy zsák pillangoert sem adnám ezeket az emlékeket! Sokszor ránézek és elmosolyodom, mert mindig olyan helyesnek látom. Oda vagyok a testéért! De nem tudom ez szerelem e még. Ha akarom , akkor nekem az,még ha az első évekkel nem is lehet összehasonlítani. Hiszen senki más iránt nem érzek így.
2019. márc. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Az elején is szeretet volt, és 7 év után is szeretet van.


És akkor most ez egyesek olvasatában rossz dolog, ugye?

27N

2019. márc. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6# ez nagyon szep volt! 😊
2019. márc. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerettem, utáltam, már közönyös vagyok vele szemben.

Tett róla.

2019. márc. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nem vagyok szerelmes. gyakran még csak nem is szeretem, sőt utálom, kívánom a hátam közepére, csak ne lássam többet. de ő a másik felem. elvesznék nélküle.

18 éve együtt.

2019. márc. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!