Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés

A párommal több, mint 5 éve vagyunk együtt. Ezalatt voltak hullámvölgyeink, de mindig megoldódtak a problémák. Egy ideje viszont több időt tölt a haverjaival,mint velem. Tudni kell, hogy má régen is voltak emiatt problémáink. Ezzel nem is lenne problémám, ha nem a munkatársai lennének a haverjai, Azaz napi 8 órát együtt dolgoznak, aztán még a szabadidejüket is együtt töltik. Kérleltem sokszor, hogy velem is töltsön egy kis időt, ugyanis csak aludni jár szinte haza hozzám,(Együtt élünk) de szerinte túlreagálom a dolgokat. Folyamatosan sírok emiatt és nagyon bánt, hogy fontosabbak neki a haverjai, mint én, akivel együtt él és akivel megkellene osztani a szabadidejét. A legrosszabb az egészben, hogy ha este 9-kor csörög a telefonja a páromnak, hogy menjen el a haverjának valamit segíteni, azonnal ugrik, pedig tudja hogy ez nekem milyen rosszul esik. Másik nő nincs a dologban, többször is rákérdeztem,de mindig azt mondta, hogy rajtam kívül nincs senkije. És szerinte én ölöm meg a kapcsolatunkat ezzel amit csinálok. Pedig rajta kívül mindenki látja, hogy rossz hatással vannak rá ezek a bizonyos haverok. Egy párszor engem is magával vitt, hogy ne legyek egyedül, de én nem értem a poénjaikat,ők meg az enyémet. Teljesen más értékrend szerint élünk. Viszont ezt a párom nem hajlandó észrevenni. Mit tegyek? Szeretem őt nagyon, de belefogok őrülni ebbe. :(


L/22



2019. márc. 22. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Lépj tovább.
2019. márc. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
szerezz barátokat
2019. márc. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Ne haragudj, de szerintem a párod elkényelmesedett és mondhatni, csak úgy elvan, mint a befőtt. Szex van gondolom, mellette meg azt csinál amit akar. Nem kellene hagyni hogy ez legyen. Az nem jó, ha teljesen eltiltod barátaitól munkatársaitól, de ultimátumot adnék, hogy foglalkozzon többet velem, vagy vége.
2019. márc. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Szakíts,menekülj,fuss,lépj tovább,dobd ki ezt a férget,te ennél jobbat érdemelsz,ez még csak a kezdet,később verni is fog,meg amúgy is tutira megcsal.

Néhány finomság így házon belűl :)Válogass!

2019. márc. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Pontosan öt évig csináltam ugyanezt, végül, mikor már a hétvégéinket is teljesen lekötötték a haverok, szakítottam. Ha már most ezt csinálja, szerinted merre tart a kapcsolatotok mondjuk öt vagy tíz éves távlatban?
2019. márc. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Miért csinálja ezt? Azért mert nem vagy neki fontos a haverjai ezerszer fontosabbak nálad és ez nem hiszem hogy fog változni. Ez a kapcsolat a vége felé halad.
2019. márc. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Be kell ismerned, hogy te itt csak többedrangú szereplő vagy. Változtatni nem akar, próbáltad megbeszélni vele. Innentől kezdve ha nem ebben a boldogtalanságban akarsz tovább tönkremenni, ideje lesz szakítanod.


29n

2019. márc. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a viselkedése elég egyértelmű válasz.
2019. márc. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagy már izgalmas számára. Rád unt.
2019. márc. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Megunta. 5 éve, tehát 16-17 éves korotok óta vagytok együtt, azóta elvégeztétek a középiskolát, leérettségiztetek, lehet hogy egy egyetemet is elvégeztetek, elkezdtetek dolgozni, és közben más irányba változtatok.

Én is belefutottam egy ilyenbe, csak nálunk hamarabb robbant, 20 évesen, két év után összeköltözésről volt szó, közös életről, de olyan szinten hogy felvételizett egyetemre oda ahol én tanulok, elkezdtünk albérletet nézni, én pedig nekiálltam munkát keresni hogy biztos ne legyenek anyagi gondjaink. Júliustól béreltük volna a lakást, ő februártól pont ilyeneket csinált, hirtelen sokadrangú lettem a barátok, ivászat, programok mögött, aztán áprilisban közölte hogy amúgy nem költözik ide, mert nem áll készen ennyire felnőttnek lenni. Aztán lassan beadagolta azt is hogy még bulizni meg csajozni akar, nem tud elköteleződni, és szakított.

Nálatok is hasonló lehet a baj, hogy te még komolyan gondolod, gondolom a te fejedben házasság, gyerek, közös jövő felé haladtok, ő meg kifelé farol már a kapcsolatból.

2019. márc. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!