Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szüleimet nagyon zavarja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleimet nagyon zavarja, hogy néha felviszem a barátnőmet a szobámba, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
20/f. Csak heti 1-2 alkalomról lenne szó, de anyám folyton húzza a száját.
2019. márc. 24. 12:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

De természetes, hogy a szobádba akarod felvinni. Furán nézne ki ha a parkban vagy a lépcsőházban szexelnétek...

Mond az anyukádnak, hogy ha fizeti a hotelszobát akkor oda fogod vinni.

2019. márc. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Egyszerű: holnaptól ne a barátnődet, hanem a "barátodat" vidd fel párszor, viselkedj félreérthetően. Hidd el, 1 hónap múlva örülni fog azoknak a lányoknak.:D
2019. márc. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Konzervatív családban egy kényes téma, plusz még az is a szemük előtt lebeg ilyenkor hogy mi lesz ha a 20 éves fiuk gyereket csinál.


Menjetek a lányhoz, vagy egyik héten a lánynál a másik héten nálatok. Ha már ennyire fontos az a fránya szex.

2019. márc. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Ismerik valamennyire azért a barátnődet? Szoktak beszélgetni vagy csak szexelni viszed fel? Nagyon kicsi a lakás? Szüleid nagyon konzervatívak/vallásosak?

Kicsit kevés az infó. De így elsőre azt mondanám hogy teljesen természetes dolog hogy egy 20 éves ember nemi életet él/párkapcsolatban van és kicsit begyöpösödöttek ha ezzel van bajuk. Örülni kéne hogy van barátnőd.

Beszélgess velük. Ismerjék meg jobban. Menjetek inkabb a lányhoz. Infó hiányában ennyit tudok mondani.

2019. márc. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%
Miért kéne megengedni nekik, hogy csak azért vigyél fel a lakásukba, hogy ott dugjatok? Nem értem, hogy ezt miért gondoljátok alanyi jognak. Ha ennyire nem bírtok magatokkal, akkor oldjátok meg a szüleid felháborodása nélkül. Ha a szexre van eszed, akkor legyen erre is.
2019. márc. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20%

Költözz el otthonról. A saját házukba/lakásukba az ő döntésük, hogy kit engednek be.


Ennyi. Nem vagy már 14 éves. Ideje érettebben gondolkozni.

2019. márc. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%

Nálunk sem volt "divat" hazavinni a jelöltet, de nálunk még a barátnőket sem nézték jó szemmel. Én nő vagyok. Az első barátomnál 24 voltam, fősulis, ő egyetemista, de soha nem aludtunk a másiknál, mindig csak vendégeskedett fél-egy órákat. A kolijában tudtuk időnként megoldani, ha tudta,hogy nem maradnak ott hétvégére a szobatársak.

Egyszer náluk gyorsan "megszerelt engem" a szobájában, majd soha többé nem lehettünk egyedül, mert az anyja vallásos volt. Én pedig éppen véreztem, és egy kicsi elcsöppent a lepedőn, az anyja meg megtalálta a foltot mosáskor. Az volt az első és uccsó szex ami nem a kolestben történt.

2019. márc. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Azigen itt senki sem felnőtt ember? Senki nem hiányolja az intim perceket vagy csak azt hogy össze bújjon a párjával filmet nézni vagy valami? Ez egy alap dolog a kapcsolatban nem értelek titeket komolyan. Miért ne vihetné haza a barátnőjét? Csak azért mert a szüleinél lakik attól még felviheti a szobájába.

Mire fel húzza anyud a száját? Kérdezd meg tőle mi baja a barátnőddel miért zavarja ha ti együtt akartok lenni még ha nem is a szex miatt. Esetleg nem beszélget vele vagy nem kedveli? Nem értem egyes emberek miért sajnálják a másiktól a boldogságot.

2019. márc. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nekem örültek mikor barátnőm lett :D


Legközelebb vidd fel egy barátodat is, és mutasd be a pasidként. lehet mindjárt máshogy gondolnak majd a barinődre a szülők! :D

2019. márc. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
óóóbasszus, valaki írta már :D
2019. márc. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!