Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első évfordulókon semmi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első évfordulókon semmi nem volt, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Barátommal hetvégén volt, hogy egy éve összejöttünk vagyishát az "évfordulónk". Én szörnyen vártam, csináltam neki ajándékot a közös képeinkből, és hogy miért szeretem. De ő egy csokin kívül semmit nem "adott". Nem vagyok az a követelöződő típus. De ez nekem nagyon sokat jelentett. És olyan mintha őt nem érdekelné. Nem az a romantikus alkat de egy kis figyelmesség vagy apró meglepi nagyon jól esett volna. Egy szál virág vagy ilyesmi. Említette, hogy menjünk el a Dunapartra ahol sétáltunk mielőtt össze jöttünk volna, de azt sem. Átmentünk hozzá és megnéztünk egy filmet és ennyi. Ezzel nagyon megbántott és megbeszéltük, de nem tudom magamat túltenni rajta. Ti mit tanácsoltok?

2019. márc. 5. 00:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Tipikus tini hülyeségek.. fél év,1év.Majd ha idősebb leszel rájössz,akkora hülyeségek ezek mint az atom.5-10-20-30-40-50 év,az már idő.Olyat kell választani alapban,akinek nem derogál 1 szál virágot venni ünnepek nélkül is.Hát őt ez pont nem érdekelte,jól érzed :)
2019. márc. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%

Azt tanácsolom, hogy ne hisztizz ekkora baromságokon. Eleve ha előre nem mondod neki, hogy egy neked ennyire fontos akkor honnan kéne tudnia? Így is erején felül teljesített, hogy felajánlotta a Duna partot miközben neki ez az évfordulósdi nem fontos.

Másrészt tanulj meg kicsit felnőttebb lenni. Ez is csak egy nap mint bármelyik másik. Alibinek jó, hogy randizzatok egyet, de nem szabad neki ekkora jelentőséget tulajdonítani. És kommunikálj vele!!! Ha akartál csinálni valami romantikusat akkor miért nem terveztétek meg? Ha semmit nem mondasz neki az igényeidről akkor nem fogja tudni.

2019. márc. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%

Nekem az a furi inkább, hogy csak egy éve vagytok együtt és nincs szex minden alkalommal. Én csak azért tudom az évfordulónkat, mert január elsején volt, nehéz lenne elfelejteni.


Miért nem csábítottad el, táncoltál neki? Nem igazán értem.

2019. márc. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem csak bizonyos alkalmakkor kell őt szeretni. Az embernek aki a párja, a lelki társa; az már önmagában is számára ajándék, szerintem ilyeneket nem kell elvárni. Nekem majd, ha lesz pasim, megbeszélem, hogy a "kötelező ünnepeket" ne tartsuk, és akkor nem kell rajta majd görcsölni. Valentin-napot pl teljesen kihagynám, az évfordulós napok is talán valami olyan jellegűek; mondjuk az nem erőltetett, hanem egyéni (viszont amúgy kaptál csokit; tehát gondolt rád; jobb ötlete meg talán nem volt, de foglalkozott veled, értékeld!!:) Értékeld jobban őt is, meg az ajándékát is, amit neked szánt) Szal az egyéni mivoltát illetően ez egy ilyen meghittebb dolog ; mert nem más mondta meg, nem más 'írta elő', hogy olyankor ünnepelni 'kell'; hát, nemtom én majd lehet, megmondom, hogy max csak ilyen jelképes legyen; egy kis csoki, vagy valami, de az a max; annál nem kell több, nem kell itt giccselni, attól semmivel se szeretjük jobban egymást, mint más napokon. De amúgy ez lehet, hogy csak mégegy dátum, amit fejben kell tartani? Minek még erre is figyelni, adjuk már meg magunknak a szabadságot az ilyen görcsölős ünnepektől,ünnepek alól!:) Hát na!:) Meg most még egy kicsit visszakanyarodnék az 'előírt' ünnepekhez; majd azt is megbeszélem vele; hogy karácsonykor majd csak a gyerekeink kapjanak ajándékot, mi egymásnak ne vegyünk; ott is max jelképesen valami kis csoki, azt cső. Tehát nem ettől szeretitek egymást jobban. Meg ki akar tényleg évente még egy plusz dátumon görcsölni, hogy olyankor tök nyomasztó, hogy "kötelező valami új, különleges ajándékot kitalálni". Hát ne már, szerintem ez tökre szomorú dolog, és tökre lehangoló, és leértékeli, leminősíti a párkapcsolatot némileg; két ember egymás iránt érzett érzéseit; szeretetét, szerelmét; mert hogy nem elég, kevés az , amit egymásnak adnak, hogyha 'kell' ajándék; hogyha ajándékkal meg kell erősíteni (a kapcsolatot). Szóval örüljél már neki, ő még azt hitte, hogy annak a csokinak is örülni fogsz; ne várd már el tőle, hogy erre áldozzon heteket, hogy kitaláljon valami könnyen meg is valósíthatót, beszerezhetőt, hasznosat is neked. Énszerintem olyan idegölő lehet, ez a kényszeres, hogy "na most vegyünk valamit. " és akkor: "na de mit"? Szal ne várd el a párodtól ezt a szorongós részét; ne várd el ezt a szorongást; örülj neki, hogy kaptál valamit, és ne panaszkodj, hanem szeresd őt, értékeld őt!:) Elvileg szeretitek egymást, akkor értékeljed már nagyobbra azt az érzelmi köteléket!:) Most minek szórni a pénzt; lesz még annak jobb helye később:) Egyébként is tényleg lehet nagyon megterhelő, hogy "na most mit vegyek neki?" Ő pedig megoldotta a feladatot, nem görcsölt, hanem adott neked valamit az évfordulótokra. Ez neked miért nem elég?:O Legyen már légyszi:) (Én amúgy lány vagyok:)26)
2019. márc. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%
*Ja és nem kérek privit, csak azért írtam oda, mert nekem az jött le, hogy a kérdező csaj, és a párja pasi, tehát, hogy ne úgy gondolja, hogy most akkor én vagyok a pasija, aki bekommenteli, hogy nem is fontos ez, mert én is egy csaj vagyok. Kort meg azért, hogy hány éves fejjel gondolom azt, amit.
2019. márc. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Hány éves vagy?
2019. márc. 5. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Azért csoki volt. Ennyi. Mit kell ezen túlkombinálni? Tipikus h.k.p. vagy.
2019. márc. 5. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Mi minden egyes évben elfeledkeztünk az évfordulónkról, pedig perces pontossággal tudjuk hogy mikor történt. Apró figyelmességet írtál, a csoki bizony az! Erről ennyit.
2019. márc. 5. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

"nem vagyok az a követelöződő típus"


Nem, te inkább az a hisztis találd-ki-minden-gondolatomat típus vagy.


Azt írtad, csak egy kis figyelmességre, apró meglepire vágytál. A csoki nem az? Ha pedig tudod, hogy nem egy romantikus alkat, akkor miért vársz el tőle olyat, ami idegen tőle? Egyáltalán mondtad neki, hogy ez neked ennyire fontos?

2019. márc. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
Mi az esküvő előtt sosem évfordulóztunk. Igazából fogalmam sincs mikor jöttünk össze pontosan, és én vagyok a nő. A házasság az, ahol van értelme évfordulózni. És hidd el, ott már inkább jelzés értékű, ha az egyik hanyagolja a dolgot.
2019. márc. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!