Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha már most ennyire túltolja a romantikát? Ezzel fog eltaszítani úgy érzem.

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal, tetszett, hogy laza, olyan meg van a saját magához való esze, tudja mennyit ér és ez imponált. Az első pár hét nagyon jóé ment, de aztán átváltott ilyen nagyon erőteljes romantikába, de ilyen creepy módon. Mindent velem akar csinálni, mindennap találkozni akar, ha mondom, hogy most nem mert kb. tényleg van ezer dolgom, meg saját életem is. Köröket kell futnunk, ha mondom, hogy majd holnap vagy majd hétvégén ha nem gond. Ha a barátnőmmel töltöm a szombat estét féltékeny, leszid, hogy pihennem kéne és nem kéne barátnőzni, de ha vele vagyok szombat este, sosincs ilyen baj. Már írta, hogy nagyon szeretné, ha bemutatnám a szüleinek és eljöhetne hozzánk...erre már tényleg nem nagyon tudtam mit mondani. Én még senkit nem vittem haza, pedig már volt több éves kapcsolatom.

Idén végzek az egyetemen és mondtam neki, hogy jövő félévben már nem leszek Pesten. Ő örül neki, mert "így legalább itthon lehetsz velem, a közelemben mindig".

Meg ma már azt írta, hogy akkor megtervezzünk a napunkat? 😐😐 én meg megilletődtem, mert egy hónap után miért kell a NAPUNKAT tervezni. Ajj nem tudom.

Az egész inkább ilyen rossz birtoklásnak tűnik, ami ilyen alacsony önbecsülésből származik, de nem tűnt ilyennek, sőt. Még csak 3 hónapja vagyunk együtt, de úgy érzem megfojt. Szerelmes voltam az elején, de most már kezd taszítani a dolog. Én szeretem ha hiányolhatok, ha nem tolják a számba a romantikát, hanem ilyen játékosan flegmáznak is akár, mert én se vagyok egy nagyon romantikus típus. De ez így is kezdődött és még mindig ezért vagyok vele mert már ismertem hónapok óta és ez tetszett meg benne, hogy ilyen volt. Nem tudom, hol fordult át ilyenbe.


Szerintetek ezt meg lehet beszélni vele? Mert attól félek, hogy megsértem és azt nem akarom, mert fontos annyira, hogy ezt megoldjuk, de nekem ez sok.

24/l

26/f


2019. márc. 24. 19:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Ha leszar, az a baj, ha érdeklődik meg foglalkozik akkor meg az ;-)
2019. márc. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Pedig ezt csak akkor tudjátok tisztázni, ha őszintén elmondod neki, hogy neked ez már nagyon sok és lazítani kéne a pórázon. Saját tapasztalatom az, hogy ez idővel csak rosszabb lesz.
2019. márc. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem romantika, hanem csak simán birtoklás(i kísérlet). Ha jót akarsz magadnak, addig építsd le, amíg még nincs meg a veszély, hogy "hivatalosan" is zaklató lesz.
2019. márc. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
Beszéld meg vele!
2019. márc. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35%
Nem tudom, ha szerelmes vagyok, én is minden időmet a másikkal tölteném. Hogy akarsz majd valakivel élni, összeköltözni? Haza cuccolsz pár naponta, amikor egyedül akarsz lenni? Az beteges ha minden órában, minden napszakban veled akar lenni egy idő után nyilván, de hogy mindennap akar veled találkozni az egyáltalán nem, de mások vagyunk, vannak hozzád hasonlóak biztos, keres olyat.
2019. márc. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Nincs mit megbeszélni,ez az elmebaj fontos előjelei nála,amit sikeresen észrevettél.Szakítás,de még most az elején.
2019. márc. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%

Vedd tudomásul, hogy egy szerelmes ember köbö ilyen. Ő szerelmes beléd. Egy kapcsolatban, főleg az elején előfordul, hogy az ember szerelmes. Ez sajnos ilyen.

32/f

2019. márc. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
92%
#7: Megcáfollak. Lehet ésszel is szerelmesnek lenni, s nem megfojtani a másikat.
2019. márc. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem is próbáld megbeszélni vele. Ha ilyen, akkor talán már hagyták ott ez miatt. Ezért fel fogja majd, hogy vissza kell vennie, különben otthagyod. Legalábbis jó esetben.
2019. márc. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem romantika, nem szerelem, ez elmeroggyant.
2019. márc. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!