Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet egy borderline...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy borderline személyiségzavaros emberrel együtt lenni, ha megpróbál eltaszítani magától? Egyáltalán érdemes kitartani mellette?

Figyelt kérdés
2016. jún. 21. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Nem!

Érzelmi zsarolás és terror (akár fizikai) lesz a fizettség a kitartásodért.

2016. jún. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A lelki betegségek sokkal nagyobb gondot jelentenek egy párkapcsolatban mint a testi.

Előbb rendbe kéne magát tennie az illetőnek.

2016. jún. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Titusztitusz ***** válasza:
72%
Amennyiben TÉNYLEG szereted az illetőt, akkor érdemes kitartanod mellette...Ha megpróbál eltaszítani magátol, akkor ne add meg magad...Az ilyesmi embereknek nagyon imponálni szokott az, ha a partnerük ragaszkodik hozzájuk minden hibájuk ellenére is...Még akkoris így van ez, ha nem mutatják mindezt ki...
2016. jún. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Titusztitusz:


Egy BPD-s ezt kihasználja és ellened fordítja, később pedig öngyilkossági kísérletig is fajulhat a dolog a részéről,ha nem azt kapja amit szeretne.


Hogy válaszoljak érdemben is:

Valószínűeg többek közt tesztel és figyeli meddig mehet el nálad az eltaszítással,mivel egy BPD-s szinte képtelen az egyedüllétre.

2016. jún. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Titusztitusz ***** válasza:
23%
4-es...A borderlineseknek SOKFÉLE fajtája van...Az olyan, amiröl te beszélsz, csak az EGYIK VÁLTOZAT...Viszont amilyen esetröl a kérdező beszél, az valszeg nem a te álltalad említett változat sajátosságait mutatja...Hanem inkább az olyanét, amilyenröl én beszéltem...
2016. jún. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Titusztitusz:


Csak én nem látom,hol van az leírva a kérdésben amiről te beszélsz?

Ennyi erővel az én állításom ugyanúgy igaz lehet.

2016. jún. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Szerintem a te variációd, nem ERRÖL az esetröl szólhat...Hogy miböl gondolom? Hát abbol, hogy az OLYAN érzelmi instabilitásu figurák, amiröl beszéltél, azok NEM PRÓBÁLJÁK MEG ELTASZÍTANI maguktol az őket szerető partnerüket...Inkább FOGGAL-KÖRÖMMEL RAGASZKODNI SZOKTAK HOZZÁJUK...Viszont az a variáció akire én gondolok,(Azaz a "nárcisztikus mentalitásu" kóreset...)az PONTOSAN ILYEN reakciókat szokott mutatni időnként...Mármint hogy megpróbálja eltaszítani magátol az őt szerető partnerét...Na...Én ERRE a variációra gondoltam, és erre a variációra írtam a "használati utasítást"...
2016. jún. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%

Miért ne próbálnák?

Rengeteg manipuláció és trükközés van a cselekedeteik mögött.

És ha azt mondom tapasztaltam ilyet,akkor megnyugszol és normális betűkkel is tudsz majd írni nem nyomatékosítva minden szavad?

2016. jún. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Vicces miként értelmezitek a borderline szindrómás emberek cselekedeteit :D

Nagyon sok butaságot hordtatok össze,látszik mennyire nincs tapasztalatotok ilyen személyekkel. Vagy ha van is,nagyon félreértelmezitek a tetteik mozgatórugóit.

2016. jún. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!