Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiányolom a barátomból az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányolom a barátomból az igyekezetet, a romantikát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

7 hónapja ismerjük egymást és pár hete vagyunk együtt, még soha, semmivel nem lepett meg.


Én már az ismerkedős fázisban küldtem neki saját készítésű ajándékot szülinapjára, de ő semmivel sem készült az enyémre. Az én ötletem volt, hogy írjunk egymásnak papír formában levelet, és azóta beszéltünk egy újabbról, aminek most lenne aktualitása, de nem hozza szóba, így én sem (távkapcsolat amúgy). Én ajánlottam fel először a skype-olást is, azóta sem történt meg, így ma megint szóltam, és beleegyezett, talán a napokban megejtjük. Egy hétig most találkozgattunk, de sem virágot, sem akármilyen csokit, apró ajándékot nem kaptam tőle.


Én nagyon igényelném az ilyesmit, mert én is imádok adni, készíteni stb., de ha nincs viszonzás, elmegy tőle a kedvem. :(


Ilyet hogy lehet szóba hozni? Hiszen, ha csak kikényszerítem, akkor már oda a lényege..


23N


2016. dec. 29. 00:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha nem is halmoz el kisebb nagyobb ajándékokkal, azért a születésnapodra illett volna valamit adnia.

Lehet nem ő a megfelelő ember számodra....

2016. dec. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak rossz embert fogtál ki. Különböztök ebben, ennyi. Ne kényszerítsd rá, mert nem szívből, szeretetből csinálná, annak meg mi értelme úgy? Hagyd el, ha nem tudod elfogadni ilyennek, ha annyira fontos számodra ez a dolog.
2016. dec. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

#1-nek és a #2 válaszolónak teljesen igaza van.

Ha nem adott semmi ajándékot még születésnapodra, az azt jelenti, hogy nem vesz semmibe téged. Ez sajnos így van. Ha egy kicsit is foglalkozna veled, akkor legalább csokit kaptál volna tőle, vagy egy szál virágot, vagy elhívott volna vacsorára.. De számára nem jelent semmit ez ahogy olvastam.

2016. dec. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ez elég szomorú lenne így. :( Azért rám ír naponta többször is, szóval vannak bíztató jelek, de így totál laposnak és kiszámíthatónak érzem az egészet.


#2, ha odavagy valakiért, akkor szereted meglepni és megajándékozni, nem? Akkor is, ha amúgy nem ilyen vagy, de jó érzés örömet okozni annak, akit szeretsz, legalábbis szerintem ez normális dolog. :)

2016. dec. 29. 01:22
 5/12 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod kérdező. Ez a te dolgod, ha így is elfogadod akkor jó. De ha nem akkor lépj.
2016. dec. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
csak ez íz egy pasi van a világon? ha nem, akkor keress olyat, aki megfelel neked
2016. dec. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Számomra nehéz ez az egész ismerkedés, mert szerintem sok minden van bennem, ami elfogadásra vár, amit meg kell érteni. Ezért igyekszem kitartani. Adok még időt, hátha lesz változás, csak ellene szól, hogy már az elején sem "teper", amikor még igazán szerelmes az ember.
2016. dec. 29. 01:32
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor keress olyant aki teper érted. Számodra nem ő a megfelelő pasi.
2016. dec. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vígig teperni kell, nem csak az elején,
2016. dec. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nem mindenki ilyen ajándékozós, szóval ha máshogy kifejezi, hogy fontos vagy neki, akkor még lehet tényleg érdekled

mondjuk attól a szülinapodon igazán megerőltethette volna magát

viszont ha neked ez ennyire fontos és ő meg egyáltalán nem ilyen, akkor előbb-utóbb ez valószínűleg nem fog működni

2016. dec. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!