Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom flörtöl, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom flörtöl, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátom lebukott, hogy instan és egy társkereső oldalon több nővel flörtölt.

A magyarázata az, hogy csak szórakozott, nem tudja miért csinálta...

Múltkor bejelölt egy volt osztálytarsam, és egyből rám fogta, hogy biztos ő lesz az új pasim stb...

Ha számára játék volt, akkor én ne beszélgessek mással? Persze nem flörtölve.

Mit szóltok a helyzethez?

Köszönöm



2019. márc. 25. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Elviseled és vagy csendben szenvedsz, vagy hisztizel akárhányszor lebukik, amit ő hosszútávon le fog szarni és egyre ügyesebben fog átverni. Közben végig rettegsz, kattogsz akárhányszor nincs melletted, az önbecsülésednek nyoma se marad, szép lassan tönkremész amíg ő nem unja meg és ki nem dob valamelyik hiszti után.

2. Otthagyod. Egy darabig fáj, de szépen túlteszed magad rajta, összekapod magad és legközelebb körültekintőbben választasz.

Megváltozni nem fog, ez garantált, akármit is teszel, szóval marad a fenti két opció.

2019. márc. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanezt kaptam volt barátnőmtől, női hiúság meg hasonló gyenge szar dumákkal takarózott. Az én tapasztalatom az hogy, aki ilyet csinál vagy a partnerével de inkább önmagával nincs megelégedve, visszaigazolást keres ezzel, vagy szimplán csak gerinctelen ember aki képes megcsalni a másikat. Szerintem túl sok jóra ne számíts. A mai világban már senkiben nem lehet megbízni, aki mást mond hazudik vagy a külvilágnak vagy önmagának.

Szerintem lépj a nyakára és kemény szorításd sarokba, a reakciója mindent meg fog válaszolni.

2019. márc. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom felfogni, hogy valaki hogy lehet ilyen gerinctelen egy kapcsolatban, mikor a szemedbe azt mondja szeret...
2019. márc. 25. 17:02
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, mi mit szólunk hozzá, neked attól jobb nem lesz. A kérdés az, hogy neked ez így megfelel? Jól érzed magad ebben a kapcsolatban? Ha igen lenne a válasz, nyilván nem írtad volna ki a kérdést. Vagy megbeszéled vele, mi a problémád (egyenlőtlenség és tiszteletlenség), aminek vagy lesz foganatja, vagy nem, és ettől függően folytatod a kapcsolatot, vagy szakítást. Vagy, ha már nem érdekel a magyarázata, nem bízol benne, nem akarsz már időt, energiát pazarolni rá, szakítasz, és tartod is magad hozzá.
2019. márc. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező :)

Nem az a lényeg hogy ő mit mond.. hanem mit tesz, illetve hogy viselkedik!

Szerintem valahol mélyen te is tudod a választ, hogy egy játszmákra alapuló kapcsolat, nem sokáig tud üzemelni, jól biztos hogy nem! 24/f

2019. márc. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves 5#, igen van benne valami.

Ezek az apró játékok már egyre boldogtalanna tesz.

Ilyenkor elgondolkodom, miért is tűröm hogy megalazzon... Nehéz jatszma.

Mikor azt mondtam neki, hogy én is beszélek másokkal, arra csak azt mondta, hogy nyugodtan ha az kell.

Mintha ő ugyan úgy beszélgetne a lebukása óta.

2019. márc. 25. 18:11
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok:)

Tudod az a baj, hogy az ilyen fajta 'apró játékokba' minden benne van, csak a szeretet és szerelem nincs, mert mondani tudunk bármit, de ha két ember IGAZÁN szereti egymást, ott nincsenek játszmák! Egyszerűen, nincs helye, és eszünkbe se jutna. A pálya futásom alatt sok ilyen tipusú kapcsolattal találkoztam, sőt sajnos manapság szinte a legtöbb ilyen. Nem szerelemre és szeretetre épül, hanem játszmákra. Az egymással való játszadózás egy darabig fent tartható, de előbb-utóbb az egyik fél kidől. Ez biztos! Szabad tudnom, mennyi idős vagy?

2019. márc. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemel meg. Ha ezt megteszi akkor nem szeret. Jobbat érdemelsz, mint ez a patkány.
2019. márc. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#7 Nem pontozlak le, de a magad nevében beszélj, kérlek. Lehet helye egy kapcsolatban a játszmázásnak - egészen addig, amíg mindkét fél vevő rá, odafigyel a másikra és senki nem sérül miatta és tudnak komolyan beszélgetni is, ha arra van szükség.


Szóval Kérdező, a pasid egyszerűen aljas.

1. Az általam ismert legeslegrosszabb flörtgépek sem jutottak el arra a szintre, hogy társkeresőzzenek és/vagy közösségi oldalakon random emberekkel ismerkedjenek a párkapcsolatuk mellett. (Flörtölnek egy jót élőben, elmondják mit csinálnának azzal a bögyös szőkével, jár a szájuk, viszont maximálisan hűségesek.)

2. Megpróbálja lekorlátozni, hogy kivel beszélgetsz.

3. Nagy ívben szarik a fejedre, ha szólsz, hogy ez így neked nem jó.

Ezek önmagában untig elég figyelmeztető jelek, de a leírás alapján több is van a számláján és mélyebbre fut az egész, mint amit leírtál. Nem jósolok ennek a kapcsolatnak sok jövőt :\

2019. márc. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!