Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm egy férfi barátjáva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm egy férfi barátjával akar kirándulni. Csak nekem furcsa ez?

Figyelt kérdés

A barátnőm egy férfi barátjával akar elmenni kirándulni majd egy faházban aludnának ketten. Másnap ismét kirándulás.

Viszont engem ez, hogy 2 napon át folyamatosan kettesben vannak, sőt egy házikóban alszanak elégge zavar.


Segítenétek? Én reagálom túl vagy ez tényleg nem oké.

Ha nekem van igazam, segítenétek hogyan értessem meg ezt a párommal, hogy nincs ez így rendben?



2019. jan. 13. 21:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Te miért nem mész velük? Mióta ismerik egymást? Te ismered a férfit?

Nem kell mindig mindent túl reagálni. Ismerd meg a hátteret, mielőtt ítélkezel.

2019. jan. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Fúú.. alapból ez így elég fura,. Mert én amúgy hiszek a női-férfi barátságban (bizonyos körülmények között!) de ez nekem is fura. Én sem mennék csak egy férfi barátommal kettesben kirándulni. Akkor már többel. Vagy nem tudom. Ez gyanús:D
2019. jan. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%

Elmeséled szépen neki, hogy ezeken az elmegyek a fiúbarátommal két napra az isten háta mögé korszakán már túl van, mióta együtt vagytok. Ha nincs túl, akkor ugye kizárásos alapon mégsem vagytok együtt. Ha nem érti, hogy ezzel pontosan mi a probléma, akkor még egy könnyet sem kell ejteni érte.

U.i.: te is a barátja vagy, szóval egész nyugodtan velük is tarthatnál.

32/f

2019. jan. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
Én már most szakítanék, hogy téged ki akar hagyni a buliból. Te pl mért nem vagy jó neki erre? Ilyet, hogy kettesben elmegyünk pasival/ellenkező neművel, olyat csak a pasinkkal/barátunkkal/párunkkal/barátnőnkkel csinálunk. Csak így tudnának lerázni téged, és már 'legálisan' tudnának bármit is ketten csinálni, mert te áldásodat adtad rá, hogy együtt elmenjenek. Mert akkor pl miért nem azt mondta a csaj, hogy menjetek együtt hárman? Szóval ha téged ki akarnak hagyni a buliból, azt akarják, hogy te távol legyél, az már gyanús. Tehát én már most szakítanék; és menjenek ők ketten együtt arra, amerre akarnak. Tuti kihasználnák az alkalmat, mert különben miért lenne fontos, hogy te ne legyél ott. És direkt úgy mennek/mennének, hogy te ne legyél ott; ezt így találták ki ketten. A barátnőd így tehát nincsen rád tekintettel, és nemcsak, hogy kihasználnák az alkalmat, hanem direkt alapból eleve azért akarnának így találkozni, hogy legyen is alkalom.
2019. jan. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Ez tényleg nem oké.
2019. jan. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 peca1000 ***** válasza:
81%

Mond meg neki, hogy menjen nyugodtan, arra az estére odahívod magadhoz az egyik nőismerősödet aludni, hogy ne legyél egyedül.


Vagy te mész el hozzá aludni.


Ès ne aggódjon, úgy nem lesz szex köztetek, ahogy ő köztük sem.


És kajánul vigyorogj :)

2019. jan. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ki vagy ebből rekesztve akkor fura.
2019. jan. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Tervezz kirándulást egy lánybarátnőddel, akár csak játsszd meg, aztán nézd meg, hogy reagál rá a csajod. Ha sehogy, illetve jön az én teljesen megbízom benned-szöveggel, akkor mással akarja vagy már d.gatja is magát.
2019. jan. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Azért a lóf.sznak is van vége :D Ilyesmi nekem nem férne bele egy kapcsolatba.
2019. jan. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
60%

Én szeretem kivárni azt, amikor X hét, X hónap múlva egy tökéletes pillanatban szembesíthetem az akkor már exbarátnővé váló expáromat a pár héttel azelőtt elkövetett mocskosságai miatt. Az a pillanat, amikor folyamatosan a szemébe nézel számonkérően, s pontról pontról fejből sorolod neki az egyértelmű szituációkat, ő meg zavartan próbál magyarázkodni, félrebeszélni, terelni, hát az felbecsülhetetlen.

Szóval nyugodtan menjen, ha akar. Ha kufirocolni akarnak, akkor fognak is. Semmit nem tehetsz ellene. Manapság erről szólnak a párkapcsolatok a nők szemszögéből: ha nem vagy a közelemben, félrekefélek.

2019. jan. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!