Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az amit el néztek a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az amit el néztek a párotoknak? Mi az ami már nem fér bele?

Figyelt kérdés
Más nemüvel beszélgetés,találkozás? Esetleg titokba találkozik? Vagy kinek ami eszébe jut.
2019. márc. 26. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Ez egy kb 10 ezer oldalas lista lenne... mármint 1 ilyen a mit nézek el, és egy a mit nem részre
2019. márc. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Ha csak a más neműekkel való viszony érdekel arra tudok válaszolni:

Nálam belefér minden más neművel folytatott baráti találkozás, program, beszélgetés amit nem titkol. Előny ha ismerem a lányt, vagy szervez programot ahol többen vagyunk és meg tudom ismerni. Ezen kívül olyan gesztus is belefér ami baráti: ölelés, arcrapuszi köszönésnél pl.

Ami nem fér bele: minden amivel, mint nőt és barátnőt megaláz. Tehát ha titkolózik az ellenkező neműről, ha a hátam mögött találkozik, beszél vele, ha azzal aláz meg, hogy flötör vagy vicces, kétértelmű megjegyzéseket tesz rá a barátai előtt. Ezek olyan dolgok amik nálam aláássák a kapcsolat bizalmi alapját.

A többi dologról, más témákról nem tudok írni, mert mint ahogy az előző válaszoló említette, rengeteg van.

2019. márc. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem nézném el, ha nem lenne kompromisszumképes és mindig az ő akaratát kellene lesni

Ha nem tudna valami komolyabbat feláldozni a kapcsolatért, vagy legalábbis hajlandó sem lenne megbeszélni

Ha beszélgetne más lányokkal, az nem zavarna, de ha túl sokat csetelnének, vagy kettesben akarnának időt tölteni az zavarna

Ha valamiért érezném, hogy titkol valamit

2019. márc. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
ha nem hajtja fel a WC ülőkét, na az gàz
2019. márc. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Más nőkkel kapcsolatban?

Én nem vagyok a rövid póráz híve, a kedvesem sem az a fajta, aki ezt jól viselné. (Szerintem egyik pasi se viseli jól.)

Engem nem zavar, hogy vannak nőismerősei, nem borulok ki, ha megnéz egy szép lányt, vagy beszélget egy ellenkező neművel (akár telefonon is), amíg nem a hatam mögött csinálja. Ugyanigy ő sem féltékenykedik ilyenek miatt. Ha megbámul egy pasi, olyankor büszke. ❤

Nekem nagyon érzékeny radarjaim vannak, azonnal megérzem, ha valaki jobban bejön neki, ilyenkor beszélünk róla. Nagyon máshogy működik, mint egy átlagos pasi, nem az a félrejárós fajta, ráadásul nekünk nagyon jól működik a szex, tehát azon kívül, hogy felmerül a gondolatmorzsa a fejében, más nem szokott történni. Mert akkor jövök én, és helyrebillentem a kis agyát, vannak rá módszereim. 😊

Mással találkozgatni titokban, barmilyen módon sunyulni, nem megbeszélni, ha valami van, az nem fér bele. Én nagyon szeretem őt, ha az kellene neki, hogy másokkal is legyen, talán belemennék. De akkor én is...

És ez az, ami viszont neki sem fér bele. 😋 Egyszerűen nem találnánk jobbat a másiknál, mert extrán jól működünk, és a kapcsolatunk is boldog. Akkor meg minek? De ennek nem szabad, hogy hiszti, meg zsarolás legyen az alapja, mert úgy nem fog működni.

2019. márc. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Rendszeresen ebedel a kolleganojevel, ez nem esik jol, de megbizom benne.


Mas egyeb fizikai erintes nonemuekkel v olyan melyebb dolgok megvitatasa ami egy parkapcsolatban elo parra tartozik, azt gondolom h nem fer bele. En ugyanezt teljesitem.


De volt parom aki attol kiakadt ha himnemu ult mellettem, ez gaz.

2019. márc. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!