Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A BME közlekedésmérnöki karán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A BME közlekedésmérnöki karán sok lány van?

Figyelt kérdés

A barátom most fog menni egyetemre és attól félek, hogy esetleg megcsal.

Mindig mondja, hogy csak engem szeret és neki nem kell senki más, meg hasonlók, de én akkor is kételkedem egy picit.:S

Az a baj, hogy nagyon féltékeny típus vagyok, bár tudom, hogy semmi okom nincs rá, mert nem jön be senkinek csak nekem.

Nem tudom mért, de mégis ott van bennem, hogy fel fog szedni valami jó nőt és engem pedig elhagy.

Nagyon rossz érzés.

Kérlek segítsetek.

15/L


2010. júl. 4. 02:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Te önző vagy, a féltékenység az önzőségedből fakad.

Amúgy nagyon kevés lány van közlekedésmétnökin.

2010. júl. 4. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A közlekedésmérnöki karon kevés van, de egy-két épülettel arrébb, az építészmérnökin, illetve a műme-k között sok :))))
2010. júl. 4. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha meg akar csalni ugyis megteszi nem kell ahoz egyetem vagy buli...amugy nincs sok énis ksk-s vagyok évfolyamonként jo ha 10van:)
2010. júl. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2010. júl. 4. 17:57
 5/7 anonim ***** válasza:
BMEről még viccek is vannak, mennyire nincs csaj... :D De azért megemlítem, hogy nem csak az egyetemen tud csajozni, a bulikon vannak csajok szépen, de inkább bízz benne és akkor leglaább nem fogod ezzel elüldözni.
2010. júl. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez szép, hogy nem jön be senkinek, csak neked... sokra tartod... nem csoda, ha megcsal, és ha bizonytalan vagy a hűségében. Ki akarna olyan csajjal lenni, aki nem tartja annyira, amennyire lehetne? Amúgy a BME-vel szemben, a Duna túlpartján ott a BCE, ahol meg a fiúk vannak kevesebben, szóval simán be fog csajozni, ha szükségét érzi...
2011. ápr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
na, megcsalt? :D
2014. febr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!