Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, Férfiak, mi a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, Férfiak, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek arról, ha Nő magasabb, mint a férfi. Ti mennyire látjátok ezt cikinek? Őszinte válaszokat kérek.


Köszönöm


2011. nov. 6. 19:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
ha csak egy kicsit az még belefér...de mondjuk 1-2 fejjel az már...hát... :/ /L
2011. nov. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nem érdekelnek mások, de ez akarva akaratlanul odavonzza az ember tekintetét.


Én soha nem kezdenék nálam alacsonyabb férfivel.

2011. nov. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ha látok ilyen párt nem zavar, nem a magasságtól függ egy pár élete, de tény hogy ha rólam lenne szó akkor nem biztos hogy leállnék nálam alacsonyabb férfival, bár ha nagy a szerelem....
2011. nov. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

én oda vissza voltam egy nállam pár centivel alacsonyabb férfiért együtt is voltunk majd 3 évig titokban(neki volt bnője) majd mikor már kezdet úgy komolyra fordulni, hogy összeköltözést felhozta akkor kisit meghátráltam, mert nyilvánosan egymás mellett kéz a kézben nem mertem volna vele mutatkozni


azóta is van eszembe, hogy ha vele maradok akkor most milyen életem lenne



de pl. keresztanyám egész szembetűnően magasabb az élettársánál és csuda jól meg vannak már több int 10 éve

nekem ők nagyon aranyos pár

2011. nov. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Elég muris, ha a nő magasabb a férfinél. Cikinek nem mondanám.
2011. nov. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

engem nagyon zavarna

a páromnak a válláig érek ez is kicsit fura, de inkább mint hogy magasabb legyek nála

ráadásul szeretem a magassarkút

meg hát egy magasabb pasi biztonságérzetet ad, legalábbis nagyobbat mint egy alacsonyabb

2011. nov. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nekem gimiben egy nálam jó tíz centivel alacsonyabb fiú volt a szerelmem, és nagyon nem zavart volna, de sajnos nem tetszettem neki :)

23/N

2011. nov. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
engem is zavarna a dolog , de ha veled esett ez meg éppen és te jól érzed magad így akkor ne érdekeljen mások véleménye !
2011. nov. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem, engem nem zavar, a párommal pont egy magasak vagyunk. Nem veszek fel magassarkút és ennyi. Csak kíváncsi vagyok ki hogy gondolja. :)
2011. nov. 6. 19:48
 10/19 Problem? ***** válasza:
Hát bármi hülyén fog hangzani de én 187cm vagyok össze jönnék egy 2méteres lánnyal komolyan mondom félnék tőle.
2011. nov. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!