Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt problémátok eltérő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt problémátok eltérő politikai nézetek miatt? Ha igen, hogyan kezeltétek?

Figyelt kérdés
2019. márc. 27. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt. Ugy ertem, ugyanazok a nezeteink, de a munkajabol kifolyolag nem akart alairni egy civil kezdemenyezest, amihez en is alairast gyujtottem, es ezert haragudtam egy picit a ferjemre.
2019. márc. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Senkivel sem beszélek a politikáról. Inkább akkor nem is beszélgetek senkivel.
2019. márc. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt, meghallgatom, ami jó kölcsön veszem, a többi kuka
2019. márc. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Anyossal volt. Megkertem h ne beszeljunk otthon politikarol.

Problema akkor van ha ezt valamelyik fel nem tartja tiszteletben.

2019. márc. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, fogjuk rá. Én elég liberális szemléletű vagyok, barátom régen nem az volt. Azóta szerencsére sokat fejlődött és nem ítélkezik rögtön emberi hovatartozás, nemi identitás és vallás alapján. Sokat változott. De a szülei...áá. Az anyja Fidesz-hívő, de azt se tudja mi van, az apja Gyurcsány-hívő. :D Szép is az élet.

Régen vitatkoztam is mindkettőjükkel, de lehetetlen. Csak az a jó, amit Orbán/Gyurcsány mond, másnak nincs igaza, soha nem is lehet. Én meg vagyok olyan liberális, hogy úgy gondolom, a hülyék is emberek, őket is lehet szeretni, csak több türelem kell hozzájuk.

2019. márc. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!