Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Volt már abból problém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Volt már abból problémátok, hogy a párotok rengeteget játszott számítógépes játékokkal?

Figyelt kérdés

Általában mennyi időt töltött játékkal?

Ezért nem is mozdultatok ki otthonról szinte?

Mit reagált amikor szóltatok neki erről?


2018. dec. 19. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
62%

Nem, mindig egyutt jatszunk a ferjemmel ha mindketten otthon vagyunk. Viszont ha nagyon neki ulunk akar GTA5ot jatszani, van h siman elszalad 6~8 ora a gep elott.

De ha en nem akarok jatszani, akkor nagyon o sem kockul. Kivetel ha en kozbe torolgetek, meg pakolaszok a szobaban es megkerem h picit uljon a gep ele es ne surogjon korulottem. Aztan kozbe dumalunk melle meg ha valami erdekes jelenet van, megmutatja.

2018. dec. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Mivel nem dolgozott, ezért a nap kb. 20 órájában játszott. Nem túlzok, alig aludt, állandóan csak játszott.


2. Soha nem mozdultunk ki, illetve ő nem, mert egy idő után már én nem voltam hajlandó itthon gubbasztani vele és elmentem egyedül erre-arra.


3. Leszarta, hogy mit gondolok erről, hiába kértem, hogy csináljunk mást is azon kívül, hogy azt nézem, hogyan játszik.


Mivel mindezek tetejébe az is előfordult, hogy a szexet félbe kellett szakítani, mert őt éppen csatába hívták, rövid időn belül kiadtam az útját.


38/N

2018. dec. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezért hagytam el a férjem 7ev után. Hazaert akkor rögtön ült oda. Képes volt hajnalig játszani. Szóval elég sokat játszott. Mindig jött az ígéret h majd kevesebbet játszik de persze nem tudta betartani. Így elvaltam tőle
2018. dec. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!