Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak van ehhez köze?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak van ehhez köze?

Figyelt kérdés

Első randin pizzát ettünk. Azt mondta hogy meg kell ennem mindent amit rendeltünk, de utána mondta hogy csak viccelt. Végül csak megbírtam mindent enni.

Meg volt úgy hogy nálunk ettem kenyeret. Nem szoktam a kenyér külső részét megenni, mert sokszor kikezdi a számat. Erre is azt mondta hogy pocsékolok. 2 hónapja járunk.


2019. márc. 27. 12:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem hozzám hasonlóan az a fajta, aki úgy van vele, hogy ételt nem dobunk ki. Ennek pedig jó oka van. Amíg sok helyen éheznek, mások tonnaszám öntik a kukába a kaját. Engem ez mindig rohadtul feldühít és el is borzaszt. Nyilván nem szólok érte senkinek, nem az én dolgom. De jómagam nem romlott ételt sosem öntök ki. Gondolkozz rajta, mielőtt szidod, mert nem mond hülyeséget. Amúgy meg ne vedd véresen komolyan.
2019. márc. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem dobom ki, a kutyámnak adom.
2019. márc. 27. 12:35
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom, engem idegesítene.

Ha már most ilyenekbe beleszól, mi lesz később...?

2019. márc. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Nincs köze hozzá, de nyafka, elkényesztetett lányok szokták csak a kenyér belsejét enni. Méghogy kikezdi a szádat....más nem szokta kikezdeni, ugye? :)
2019. márc. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
12%
Igen, a barátodnak van ehhez köze.
2019. márc. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
Mondjuk ez a "kikezdi a szádat", ez elég gáz...
2019. márc. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Úristen, ki ez a szutyok akivel összejöttél? Nem, nincs köze hozzá. Sajnos mindig beigazolódik hogy sokkal több idióta van a faszik között mint nők között. Oké, nem dobunk ki ételt mi sem, de azért a másikat sem fújtjuk bele egy pizzába. Volt egy ilyen randim, a kis fillérbaszó egyszer játszhatta csak el ezt nekem.
2019. márc. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%
#7: Ja, ezzel a kérdéssel aztán beigazolódott... :D Ja, nem.
2019. márc. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Hülye troll.
2019. márc. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%

Atyám...

Semmi köze hozzá mennyit és mit eszel.

#1 esnek.. szép dolog az éhezőkre gondolni de ez amit itt leirsz egy orbitális butaság. Attól, hogy valaki a világ másik felén éhezik azért én ne dobjak ki valamit amit nem birok vagy akarok megenni?

Szomorú ha valahol éheznek de amit én nem dobok ki az nem fog hozzájuk kerülni. Amit pedig kidobok azt nem tőlük veszem el, hogy pazaroljak. Innen ami a háztartásokban megmarad senki nem fogja afrikába vinni. Itt abból pazarlunk ami itt van, amit 99.9%-ban itt (európában) termeltek ki, senkitől semmit nem veszünk el és attól ha nem dobom ki attól egy mák szemmel sem lesz nekik több és nem szűnik meg ott az éhezés. Hülye propaganda az egész.

2019. márc. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!