Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban megérett ez a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban megérett ez a kapcsolat is a szakításra?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt, mindketten a 20-as éveink elején. Egyre inkább úgy érzem, ez az egész el van laposodva, kétes a jövője, így nem biztos, hogy érdemes erőltetni... Barátomat nem tudom elrángatni sehova, már együtt sem csinálunk semmit, mert kb. 3 dolog érdekli. Számára egy kapcsolat a szexből és az otthon döglésből áll. Mindig az a kifogás, hogy neki munka mellett nincs kedve "rohangálni" (ha csak hetente, 2 hetente elmennénk valahova, akár sétálni, nekem bőven elég lenne). Pedig valójában otthon sincs semmi dolga, mert egy női rokon mindent megcsinál helyette... Fáradtnak nem sűrűn látom, egyszerűen ilyen átkozott lusta. Ha most ez van, mi lenne később... Nem fogok egy egészséges férfit kiszolgálni. Nem arról van szó, hogy ha magamnak készítek ennivalót, neki nem fogok, vagy nem vagyok hajlandó az ő cuccait is kimosni az enyémmel, stb, de nem vagyok cseléd, az a bizonyos női rokon pedig lényegében azt játszik mellette. Rettentő idegesítő, és sokszor úgy kezeli, mint egy gyereket. Nagy vonalakban a jövőre is gondolnék, de őt természetesen ez sem érdekli, minden "majd lesz valahogy". Ráadásul néhány vita alkalmával olyanokat mondott, hogy azóta szinte egyáltalán nem tudok bízni benne. Az egyik ilyen az volt, hogy neki nem is volt szüksége barátnőre, csak kíváncsi volt milyen... Azóta sem tudta kimagyarázni, de elképzelésem sincs, mivel tudná.

Folyton ilyeneket fogok ki. Nyilván bennem is van hiba, de a mostani barátomból ezt sem tudom kiszedni mi baja van velem, pedig már konkrétan rákérdeztem, és ha olyanja van, akkora érzéketlen bunkó, hogy biztos nem okozna neki problémát a fejemhez vágni. Kell lennie okának, hogy ennyire semmibe vesz. Egy ismerősöm azt javasolta, adjak neki pár évet, egy ennyi idős pasinál normális, ahogy viselkedik. Valameddig úgy voltam vele, talán ha külön költözünk megváltozik, rájön hogy működnek a dolgok, de nem vagyok képes így eltölteni éveket, azért, hogy esetleg akkor se legyen jobb a helyzet. Nem akarom sem az övét, sem a saját időmet pazarolni.

Van valami ötletetek, mit csináljak vele, egyáltalán érdemes-e még próbálkozni?



2019. febr. 3. 14:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
4%
Minden kapcsolat ilyen lesz egy idő után. A kérdés, hogy megpróbáljátok-e megjavítani, vagy 1-2 évente lecserélitek a partnert, mint egy pár cipőt.
2019. febr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
A következő kapcsolatod 50%-ban ugyanazokból az emberekből fog állni, mint a jelenlegi (értsd: te abban is ugyanaz leszel, aki most vagy). És a rózsaszín köd felszálltával ugyanúgy elő fognak jönni mindkettőtök gyengeségei.
2019. febr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%

Hát én is hasonló típus vagyok, hogy nem szeretek annyira kimenni sehova. Egyszer volt egy másfél éves kapcsolatom, ahol nagyon ritkán mentem ki a lánnyal bárhova is.

Nem az ő hibája volt, de akkoriba olyan élethelyzetbe voltam, hogy nem lett volna kedvem sehova se menni.

Ma már másképp állnék a dologhoz, mert túl vagyok azon az életszakaszon. Időnként sétálni, hasonló, szívesen kimennék veled, ha az én barátnőm lennél, de emberek között lenni pl nem nagyon szeretek.

2019. febr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Aki lusta az az is marad, várhatsz te tíz évet is...

Nincs ilyenekre igénye, ennyi.

Nekem az exfeleségem volt ilyen hogy állandóan csak a tv előtt döglött. Hiába hívtam, ő fáradt... 6 órás ülős-sétálgatós, semmittevős munka mellett. Persze nyilván...

2019. febr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A nagy nyüzsgést én sem szeretem, de állandóan otthon lenni és ugyanazt csinálni (semmit) már nagyon durván a másik véglet. :/ Volt már hosszabb kapcsolatom, aminek egyéb okokból lett vége, de ott legalább próbáltuk valahogy feldobni 2 év után is, itt meg hónapok óta nem történik semmi, de olyan szinten, hogy egy jót beszélgetni sem tudunk. Úgy érzem, mintha mindig minden csak engem érdekelne, nála meg "majd lesz valahogy". Ehhez társul az is, hogy én már nem érem meg neki a fáradozást...
2019. febr. 3. 14:51
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Akkor minek vagy vele? Ebben a kapcsolatban már semmi jó nincs.
2019. febr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Akkor meg szakítani kell. Minek ragadnál benne ilyen fiatalon egy rossz kapcsolatba? Minek szivatod magad?
2019. febr. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Gyere hozzám ^^ :)
2019. febr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
3. válaszoló voltam.. előző.
2019. febr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

Nem feltétlen luatasàg. Vagy egy ilyen életszakaszban van amikor semmi kedve, vagy ilyen típus. Nem mindenki szeret emberek közé menni, csavarogni, netàn diszkózni, bulikàzni. A legtöbben kinövik vagy eleve maguknak valók, nem szeretik az elmenős programokat.

Èn is ilyen vagyok. Nem igazàn szeretek csavarogni. Többre értékelem a nyugit, itthon olvasok vagy sorozatot nézek, hobbimmal foglalkozom. De a férjemmel is szoktunk jàtszani gépen, vagy tàrsasozunk, kàrtyàzunk együtt.:) beszélgetünk, sokat nevetünk. .Vannak persze közös elmenős programjaink de ritkàbban mint az àtlag. Sokszor fàradtak is vagyunk. Nincs kedvünk tömegnyomorban utazgatni. 2-3 havonta nagyjàból akad valami progi. A kedvesem szeret és elfogadta ezt, nem akar ràmerőszakolni semmit. Ha mehetnéke van, elmegy kàrtyàzni, vagy focizni a munkatàrsaival.

Ha neked a csavargàs ekkora probléma, minek vagytok együtt? Ezzel csak megmérgezed a kapcsolatot, ha nyaggatod. Ha nem tudod elfogadni akkor engedd el. Ha bunkó veled akkor plàne minek vergődsz mellette? Nem éri meg.

Az pedig marhasàg, hogy minden kapcsolat lapos lesz pàr év utàn. Nem igaz. 9 évvel a hàtunk mögött mondom ezt. Màsfél évecske az kb semmiség. Ha màr most itt tartotok, jobb nem lesz

. Ha a hozzàd való tàrs van melletted, szeretitek egymàst, akkor lehet apróbb kompromisszumokat kötni, amikor egyik fél se adja fel önmagàt, de picit engednek is egymàs felé.

Ha unatkozol mellette akkor màr nem szereted, nincs mit megmenteni. Olyan duma utàn amit levàgott, én speciel ott dobtam volna ki....

2019. febr. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!