Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondhatja viccesen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondhatja viccesen a pasim hogy elver?

Figyelt kérdés
Valamiben ellent mondok neki ezt mondja mosolyogva.
2019. márc. 30. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Mert paraszt.
2019. márc. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Ja paraszt...
2019. márc. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

Azért ne mondjuk már mindenre, hogy parasztság. Milyen kapcsolat az, ahol nem lehet poénkodni? Itt mindenki megsértődik ilyen apró poénokon??

Amúgy kérdésre válaszolva azért, amiért én a páromnak azt szoktam mondani, hogy "kibszlak a varjaknak ha ilyen leszel". :D Egyszerű poén és kedvesebb, mint ha full őszintén leteremted, hogy fejezze már be.

2019. márc. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk csak ne vicceskedjen ilyesmivel, mert sok helyen ez a rideg valóság és ott picit sem vicces, nagyon közelről láttam ilyet már. Mindkét felállásban, mivel néniben (nyugdíjas rokon) ismerek olyat aki bottal fegyelmezi a férjét.
2019. márc. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem viccel
2019. márc. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem sincs benne semmi komoly, de ha zavar, akkor jelezd neki.
2019. márc. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
A mai pc világban már nem engedhet meg magának ilyet egy férfi, hogy ilyennel poénkodjon.
2019. márc. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod neki megmondani, hogy ilyet ne mondjon az nagyobb gond,mint az,hogy ilyennel viccel. Teljesen mindegy ki mit gondol,ha neked ez nem vicces,akkor nem vicc és jelezd..
2019. márc. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Azert mert felizgatja a kis bulad amit a legtobb ferfi kifejezetten szeret megcsapkodni. persze ha felpofoz ne lepodj meg.
2022. jan. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!