Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Mi volt a sértődés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mi volt a sértődés tárgya amikor a pasitok viccesen "beszólt"?

Figyelt kérdés
Több is jöhet. Figyelmeztettétek hogy ez nektek nem kóser? Mi volt a reakció?

2019. jan. 23. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére több esze és jobb humorérzéke van annál, hogy viccesnek szánt, de otromba beszólásokat tegyen.
2019. jan. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán volt ilyen. A kapcsolatunk elején tisztáztuk, hogy mi az az 1-2 kényes téma, amivel nem szeretnénk, ha a másik viccelődne, azon kívül meg nem sértődünk meg némi viccelődésen.
2019. jan. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Folyamatosan vannak ilyenek, állandóan szívjuk egymás vérét valamivel. :D Igazi sértődés nem emlékszem, hogy lett volna belőle, inkább csak ilyen poénos durcizás.

Pasizással csajozással szoktuk egymást kiidegelni munkával kapcsolatban. Párom dolgozott diákmunka szövetkezetnél, munkajogi előadásokat tartott. Sokszor szívtam vele a vérét, hogy jajj persze, megy egyetemista kiscsajokat nézegetni. Ő ugyan ezt csinálta amikor üzletkötő voltam, hogy biztos megyek gazdag befektető öregembereket összeszedni. Tudtuk nyilván, hogy poén, mert egyikőnk sem féltékeny típus egyáltalán.

Még egy ilyen szignifikáns téma van ami így eszembe jutott. Volt egyszer egy olyan sztori, hogy hazajött, én éppen kotyvasztottam valamit és be voltam hajolva a hűtőbe. Megfogta a fenekem és mondott egy ilyen, hogy "de jó segged van g-ci" :D Akkor én durciztam be rajta, hogy milyen romantikus tud lenni. Azóta meg én szívom vele a vérét mikor szóba jön a romantika, hogy hát igen ez a legszebb dolog amit valaha mondott nekem. Mindig kiakad, hogy hogy mondhatok ilyet amikor ő tök romantikus és csomó szép dolgot mond nekem (egyébként tényleg így van).

Szóval vannak ilyen kis szúrkálódásaink, néha túltoljuk de valódi sértődés soha nincs belőle. Tudjuk azért már egymás határait, még ha néha direkt tologatjuk is ezeket.

2019. jan. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Az egó
2019. jan. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!