Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nézi le a női szokásaimat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézi le a női szokásaimat?

Figyelt kérdés

Lányos lány vagyok, teljesen átlagosan öltözködöm, de érdekelnek a sminkes videók, a szép ruhák, és bármennyire hangzik rosszul, a Kardashian, Jenner lányok is bizonyos szempontból inspirációt adnak, például a telt alkatuk miatt. Az én alkatom alapvetően átlagos, nagyobb mellekkel, és szoktam néha Kardashian videókat nézni, mert tetszik néha az a szép nőiességük, a csillogás, fenszi ruhák, cipők, amikért mindig leszól elég durván. Ha vásárolok akkor nagyon decensen, mangóban, nem szeretem a túlterhelt ruhákat, de jól esik nézni. Múltkor beszólt nekem, amikor egy filmben nagyon szép ruhatár volt, tele cipőkkel, és én sóhajtottam egyet. Ő pedig leb* szott ezért, hogy ez milyen pi*ás viselkedés, már ne is haragudjak, és hiába magyaráztam, hogy nőből vagyok, ő felhozta példának az anyját és a testvérét, hogy ők is nőből vannak, mégsem szeretik az ilyet és jól néznek ki.

Amúgy olvasott vagyok, egyetemre járok, szóval még emiatt sem tekinthet buta libának.

Nektek mi a véleményetek?


2019. márc. 30. 22:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%
Miért vagy olyannal, aki nem tisztel?
2019. márc. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
87%
Akkor járjon az anyjával.
2019. márc. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Nem tisztel? hm
2019. márc. 30. 23:05
 4/29 anonim ***** válasza:
69%
mert látens meleg? ők próbálják hímsovinizmussal palástolni h nem érzik magukat elég férfiasnak
2019. márc. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
elég férfiasnak gondolom, a melegeket nem gyűlöli, semleges véleménye van, imádja a jó nőket bámulni, szóval az szerintem kizárt.
2019. márc. 30. 23:17
 6/29 anonim ***** válasza:
92%

Egyrészt a barátod egy tahó.


Viszont jó kérdés, hogy mennyire "tolod túl" ezt a "fenszi" meg "dizájn" dolgot. Bár köze nincs hozzá, de ha minden erről szól akkor az már tényleg picit bosszantó tud lenni - akkor se kellene így viselkednie.

2019. márc. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Jogos, nem igazán tolom túl... bár lehet amit a barátnőimnek megmutatok, azt neki nem kellene. Nem szoktam mindig, nem is szólok neki, ha instagramozok, de ha véletlenül meglátja, akkor beszól, hogy miket nézek
2019. márc. 30. 23:25
 8/29 anonim ***** válasza:
94%
Nem tűnik egy nagy nyereménynek a fickó.
2019. márc. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
86%

A hobbidat gunyolja, ami nem veszelyezteti senki egeszseget es megelheteset. Egyeb esetben megoldas lehet, ha ot nem vonod be, nem lelkendezel neki, bar ez is fajo tud azert lenni, de ennyi aldozat meg beleferne. Ha viszont anelkul is bant, hogy tulterhelned a temakorrel az mar csunya dolog tole.

Minden embernek jar egy "ertelmetlen" hobbi, amit csak a sajat szorakoztatasara csinal.

2019. márc. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
de nem tudom, ilyenkor hogy kellene viselkednie?
2019. márc. 30. 23:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!