Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nézi le a női szokásaimat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézi le a női szokásaimat?

Figyelt kérdés

Lányos lány vagyok, teljesen átlagosan öltözködöm, de érdekelnek a sminkes videók, a szép ruhák, és bármennyire hangzik rosszul, a Kardashian, Jenner lányok is bizonyos szempontból inspirációt adnak, például a telt alkatuk miatt. Az én alkatom alapvetően átlagos, nagyobb mellekkel, és szoktam néha Kardashian videókat nézni, mert tetszik néha az a szép nőiességük, a csillogás, fenszi ruhák, cipők, amikért mindig leszól elég durván. Ha vásárolok akkor nagyon decensen, mangóban, nem szeretem a túlterhelt ruhákat, de jól esik nézni. Múltkor beszólt nekem, amikor egy filmben nagyon szép ruhatár volt, tele cipőkkel, és én sóhajtottam egyet. Ő pedig leb* szott ezért, hogy ez milyen pi*ás viselkedés, már ne is haragudjak, és hiába magyaráztam, hogy nőből vagyok, ő felhozta példának az anyját és a testvérét, hogy ők is nőből vannak, mégsem szeretik az ilyet és jól néznek ki.

Amúgy olvasott vagyok, egyetemre járok, szóval még emiatt sem tekinthet buta libának.

Nektek mi a véleményetek?


2019. márc. 30. 22:54
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
37%
Szépen bemutattad, milyen ostoba vagy.
2019. márc. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

19: és? Kapitalizmus van, sajnálom azokat, akik a harmadik világban dolgoznak azért, hogy nekünk jó legyen. Szerinted a kommunizmus jobb volt? Egy farmert sem lehetett megvenni. Nyilván rossz végletek. Szerintem ha valaki szereti a divatot, sminkeket azzal senkinek nem árt. Nem, tényleg nem. Ez kb olyan, hogy ne használj telefont, mert szegény afrikai gyerekeknek kell emiatt fémeket bányászniuk!

A fenszi ruhákat nem olyan körülmények között készítik btw. A divat önkifejezés, szerintem ehhez mindenkinek joga van.

Remélem, nem a komplexusaid beszélnek belőled.

2019. márc. 31. 13:20
 23/29 A kérdező kommentje:
Amúgy nincs annyi pénzem h gardróbot cseréljek, van olyan ruhadarabom, ami 5 éve megvan...
2019. márc. 31. 13:26
 24/29 anonim ***** válasza:
Nab+, az első sor után ledobta a láncot az agyam. Szerintem normális férfit nem fogsz találni úgy, hogy 0 értékű celebek a példaképeid.
2019. márc. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
A példaképem Polcz Alaine egyébként
2019. márc. 31. 14:52
 26/29 anonim ***** válasza:
29%

Hehe mennyi "tudatos" ember van itt...

Gondolom ti sem vettetek még soha:

- okostelefont

- TV-t

- autót

- kávét

- csokoládét

Ti sem vásároltok a Sparban, Tescoban, csakis Béla bácsitól a piacon.

Ti sem esztek hamburgert a McDonaldsban, de nem esztek salátát sem amit kamionokkal szállítanak.

Gondolom nemmel szavaztatok az EU-ra és bojkottáltok minden amerikai terméket.

Remélhetőleg nem utaztatok még soha repülővel, és nincs autótok, vagy ha mégis, akkor max biodízel vagy elektromos, nem benzines amiért az amcsik sokkal több ártatlan gyereket mészároltak le egy-egy támadás alatt, mint ahány gyerek valaha is elájult a H&M-es vackok varrása közben.

2019. márc. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Nagyon okosnak hiszed magad te is utolsó, hogy egyből ilyen szánalmas kifogásokkal jössz. Utoljára 7 éve vettem okostelefont (bár az most már butának számít gondolom), tökéletesen működik, nem cserélem le a következő divat szájíze szerint.

Nincs TV-m. Ömlik belőle a szenny, nem vagyok rá kíváncsi.

Nincs autóm sem. Biciklivel járok mindenhová (Budapesten élek), távolabbra pedig tömegközlekedéssel.

Nem kávézom (nem dohányzom).

Úristen megfogtál, néhanapján eszem csokoládét. De mondjuk mekit és társait pont nem, többre tartom a testem annál, hogy ilyennel mérgezzem.

Amúgy sem szélsőségekre gondoltam, nyilván én is vásárolok ruhaneműt, amikor már szükségem van rá. Erről az undorító fogyasztói társadalomról beszélek, amit a fent említett kardashian-jenner ... stb f...sz tudja még, milyen emberi hulladékok is nyomatnak.

Nem azt írtam, hogy takarodjunk ki az erdőbe barlangban élni, és fügelevéllel takarni az ágyékunkat, viszont értelmes, tudatos felnőtt ember tájékozódik, és végignéz a világon, hová vezet ez a csodálatos kapitalizmus. Igen, ez van kérdező, és akkor már beállsz a sorba bégetni, mert ez van?

"A fenszi ruhákat nem olyan körülmények között készítik btw."

Látszik, hogy el sem olvastad a cikket, amit linkeltem, különben nem írtad volna le tovvábra is szentül meggyőzödve a magad igazáról, hogy a divat nem árt senkinek. Kicsit félre kéne tenni az egodat, és nem megtámadva érezni magad, hanem gondolkodni. De tudom-tudom, sokkal egyszerűbb leülni kardashian videókat nézegetni, legalább addig sem pusztít glükózt az agyad.

2019. ápr. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Én sem nézek tv-t, és biciklivel járok! Szelektíven gyűjtöm a hulladékot, vegetáriánus vagyok 3 éve, és van egy ilyenem. Ha tudok segítek mindenkinek, de a barátom is megkövez ezért, mert ő is ilyen szellemben gondolkodik. Én ezt nem ítélem el, őt sem azért, mert mondjuk hülye gyilkolós videójátekokat játszik
2019. ápr. 1. 09:09
 29/29 A kérdező kommentje:
De ez a kortárs hipszter skizofrén vegán hozzáállás a dolgokhoz amúgy mindig kiakasztó
2019. ápr. 1. 09:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!