Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nézi le a női szokásaimat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézi le a női szokásaimat?

Figyelt kérdés

Lányos lány vagyok, teljesen átlagosan öltözködöm, de érdekelnek a sminkes videók, a szép ruhák, és bármennyire hangzik rosszul, a Kardashian, Jenner lányok is bizonyos szempontból inspirációt adnak, például a telt alkatuk miatt. Az én alkatom alapvetően átlagos, nagyobb mellekkel, és szoktam néha Kardashian videókat nézni, mert tetszik néha az a szép nőiességük, a csillogás, fenszi ruhák, cipők, amikért mindig leszól elég durván. Ha vásárolok akkor nagyon decensen, mangóban, nem szeretem a túlterhelt ruhákat, de jól esik nézni. Múltkor beszólt nekem, amikor egy filmben nagyon szép ruhatár volt, tele cipőkkel, és én sóhajtottam egyet. Ő pedig leb* szott ezért, hogy ez milyen pi*ás viselkedés, már ne is haragudjak, és hiába magyaráztam, hogy nőből vagyok, ő felhozta példának az anyját és a testvérét, hogy ők is nőből vannak, mégsem szeretik az ilyet és jól néznek ki.

Amúgy olvasott vagyok, egyetemre járok, szóval még emiatt sem tekinthet buta libának.

Nektek mi a véleményetek?


2019. márc. 30. 22:54
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
85%

Osztom 8-ast. Bezzeg a csinos nőket szereti, de hogy mi motiválja, mi teszi őket csinossá, széppé az nem érdekli...

sztem szimplán gyökér, nem lát az orránál túl ill. vmi fajta birtoklás/irígység is van itt, lesz még ettől sokkal nagyobb gond is... kuka a csávó, sajnos.

2019. márc. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
92%

Inkabb hogyan ne viselkedjen. Ne szoljon be, ne alazzon meg azzal, hogy nem utod meg az anyja szintjet es ismerje fel azt a boduletesen bonyolult igazsagot, hogy minden embernek joga van egy kis jatekhoz.

Egy idoben a candy crusht nyomtam. Neha cukkolt vele a baratom, de az ugratas volt, sosem huzta a szajat vagy probalt leszoktatni rola buntudatkeltessel. Egyszer se vagta a fejemhez, hogy egy igazi no nem jatszik szines cukorkas jatekkal. Teged a baratod nem ugrat, hanem alaz.

2019. márc. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
95%

Suttyo paraszt viselkedés.

Attol ferfias, hogy megnézi a nőket?

2019. márc. 31. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Ja, van ez a tipikus "macsós" viselkedés.

Legyél fullos nő, de azért látványosan panaszkodik/ beszól, hogy há' az a sok piperecucc a fürdőben, mindenhol a te cuccaid vannak, szemforgató "NŐK" beszólás. Múltkor valami interjúban olvastam ezt házaspár férfi tagja nyilatkozott hasonlóan leereszkedően, de azért másik mondatban már kifejtette, hogy ő a nagy ápolt, sminkelt nőket szereti. WTF logic.

Ha egyik napról a másikra "fiúsan" viselkednél, ő lenne a legjobban kiakadva.

2019. márc. 31. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

"Attol ferfias, hogy megnézi a nőket?


ez meg a másik..

2019. márc. 31. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
14%

Ne dőljetek már be.

Egy csaj sose írjamagáról, hogy lányos lány, meg hogy átlagos testalkata van nagy mellekkel, meg Kardashian lányok , fenszi.

Jesszus. Hót.

2019. márc. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
70%
Őszintén, neki az kell, hogy anélkül legyél szép és ápolt, hogy mindenféle sminktippek áradatában kelljen élnie. Ezeket a témákat hagyd meg a barátnőidnek, és amikor együtt vagytok, ne ezen lovagolj, ne ezeket nézegesd.. Én is elmegyek bármilyen autóversenyre a párommal, de ha nekem elkezdi taglalni a különböző alkatrészek típusát meg márkáit, helyben el tudnék aludni. Neki ez hasonló lehet. Ha meg annak ellenére is beszologat hogy egyáltalán nem piszkalod ezekkel a dolgokkal(errol sajnos nem irtal) akkor jobb ha otthagyod, mert egy taplo, es ebben egyáltalán nem kell utanoznod a Kardashian klant, hogy mindenféle parasztot elviselj.
2019. márc. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Az, hogy ez egy sfej.

Nagyon bántó lenne. Én néha a férfi kollégáim véleményét is kikérem,pl arról, hogy az épp rajtam lévő ruha/smink jó-e(ha pl buliba megyek velük), sőt,néha még rúzsokat is mutogatok nekik. Nyilván eleve jóban vagyunk. Szóval ezek tényleg nagyon cicamicás dolgok,soha egyikük se szólt be rá.

Érdekes, hogy sok exemnek nem jött be a smink, ilyesmi. Mintha kapcsolatban nem tudnák tolerálni.

2019. márc. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
34%

"ami nem veszelyezteti senki egeszseget es megelheteset."


Nem mi?

[link]


Csak a csillogás, csak a "fenszi", csak a látszat... Minden szezonkor teljes garnitúra ruha csere, mert az a divat, a többi már "nem menő"...


Az meg hol magyarázat, hogy "nőből vagy"? Aki nő, az automatikusan menjen a smink meg a ruha, meg a tűsarkú cipő után, ahogy egy bogarat vonz a fény?

Ha olvasott lennél, akkor tudnád, hogy milyen kizsákmányolás a te csilivili ruhád előteremtése. Fogyasztói társadalom, az egódra hatnak, mert "mind egyéniség és különlegesek vagytok, megérdemled"... Konzumidiotizmus.

Semmit nem jelent, hogy egyetemre jársz.


Ja és én is nő vagyok, mielőtt jössz megint egy ilyen hülye érvvel, hogy "nő vagyok".


28N

2019. márc. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
65%
Jaj fogd mar be es a meregzold okoskodasodat vidd a parkapcsolatok temakorbol, mert itt nem a ruha okologiai labnyoma a lenyeg, hanem hogy a szerelembe belefer-e ez a modor. Valami nagy gebasz van a fejedben, ha egy ketsegbeesett lanyt nekiallsz kioktatni es nem nyujtasz neki valos segitseget. Attol nem mented meg a bagladesi gyerekmunkasokat, hogy ot most leoltod a francba.
2019. márc. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!