Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmet hogyan tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet hogyan tudnám meggyőzni, hogy ne nappalin járjon egyetemre?

Figyelt kérdés

Az a helyzet állatire féltem a bnőmet, és most, hogy egyetemista lett mégjobban. Nem az, hogy benne nem bízom, hanem inkább a férfiakban.


Hogyan vegyem rá, hogy inkább levelezőn végezze az egyetemet és ne nappalin?


2010. júl. 4. 14:17
 171/179 anonim ***** válasza:
A felfogadott detektívnek viszont tálcán kínálod...
2010. aug. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/179 anonim ***** válasza:
Remélem, a csaj már kirakott téged a fenébe :P
2010. szept. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/179 anonim ***** válasza:
Ha Istennek van humorérzéke, úgyis a barátoddal fog megcsalni.
2010. szept. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/179 anonim ***** válasza:
100%

hát tudod elég nagy külömbség van nappali és levelező közt...sőtt egyetem és egyetem közt is...elmehet levelezőre, csak akkor éhen fogtok halni, mert még a jobb egyetemen nappalin végzett diákok se mindig tudnak elhelyezkedni...

vagy ez most arra megy ki hogy tőled függjön? mert te tartod el?..sztem önző dolog egyetemről lebeszélni valakit...bízz benne, vagy keress mást...fiúk mindig is lesznek körülötte, ha máshol nem a sarki boltban, és ha meg akar csalni, hidd el talál alkalmat...

2010. okt. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/179 anonim ***** válasza:

Ha Istennek van humorérzéke, úgyis a barátoddal fog megcsalni.


ezen jót nevettem,ekkora barmot még nem láttam mint a kérdező

2010. okt. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/179 anonim ***** válasza:
Miért, mit várhat az ember, ha hetero férfival őrizteti a barátnőjét?:>
2010. okt. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/179 anonim ***** válasza:
csak annyit mondok a barom kérdezőnek hogy hamar,nagyon hamar el fogod vesziteni őt,hacsak nem hagyod félbe a féltékenységed,szinte már nem is vagytok együtt
2010. okt. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/179 anonim ***** válasza:

Ez alapból veszett ügy öcskös.Egy 19 éves csajnak lassan férfi kell,és fog is szerezni egyet,nem marad egy 17 éves kis sráccal.

Amíg tart,addig is próbáld meg élvezni a vele töltött időt,bár te inkább az a ba-szogató,számonkérő lehetsz.

2010. okt. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/179 anonim ***** válasza:

"Nem tudok róluk sok mindent, de nyílván nincs akkora a színvonal, mint a Rioban vagy Taoban vagy akármelyik pesti szórakozóhelyen. A gimisek mióta szakmunkások? LoL"


Ez elég nagy fail haver. A Rió budai szórakozóhely, Buda és Pest nagyon nem ugyanaz.


Amúgy Rióban "akkora színvonal" van? Igényes arc lehetsz.

Vidék 4ever! Ostoba vagy, nagyon. :(

2010. okt. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!