Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmet hogyan tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet hogyan tudnám meggyőzni, hogy ne nappalin járjon egyetemre?

Figyelt kérdés

Az a helyzet állatire féltem a bnőmet, és most, hogy egyetemista lett mégjobban. Nem az, hogy benne nem bízom, hanem inkább a férfiakban.


Hogyan vegyem rá, hogy inkább levelezőn végezze az egyetemet és ne nappalin?


2010. júl. 4. 14:17
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/179 anonim ***** válasza:
19%

Most baszogathatjátok a srácot, azért félelem nem alaptalanok. Új környezet, új srácok, bulik (és nem mehet el vele a kérdező minden egyes partyra...). A kockázat csak fokozódni látszik abban az esetben, ha a kérdező barátnője külsőleg a "toppon" van... Kíváncsi vagyok, hogy a válaszolók közül, hány emberke hagyta el, vagy csalta már meg a párját? Szerintem sok...


A kérdezőnek: Azért ne tiltsd el, hisz ez ne megoldás, ha megakar csalni úgyis megfog... törődj bele...., majd keresel mást...

2010. júl. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/179 anonim ***** válasza:
8%

Én megértelek, nekem is sokszor egész nap azon kattog az agyam, hogy vajon mit csinálhat a barátnőm, meg hogy bármikor bárki lecsaphatja a kezemről, vagy bárkivel megcsalhat. Mondjuk én beismerem, hogy nem bízom benne.


19/F

2010. júl. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/179 anonim ***** válasza:
100%
Néhány szempontból rosszabb is vagy. Az ő barátja nem nyomoztatott és nem próbálta kivenni az egyetemről.
2010. júl. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/179 anonim ***** válasza:
55%
félelem=félelmei
2010. júl. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/179 A kérdező kommentje:

"Mit terveztek diploma utánra?"


Ő még menne jogra is...nem tudom mi lesz belőle, én érettségi után építészeti egyetemre vagy fősulira megyek, aztán beállok a családi cégbe.

2010. júl. 4. 15:37
 96/179 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok férfi jogász van.
2010. júl. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/179 A kérdező kommentje:

"Új környezet, új srácok, bulik (és nem mehet el vele a kérdező minden egyes partyra...)"


Írtam, hogy az egyetemi partykra nem jár, bulizni csak velem jön, meg a mi baráti társaságunkkal. Hol engedném már el egyedül egyetemi bulira...maximum ha én is megyek vele, bár nem sok kedvem lenne igénytelen egyetemi partykon bohóckodni.

2010. júl. 4. 15:39
 98/179 anonim ***** válasza:
91%
Pedig, lesznek olyan bulik, ahova majd nélküled akar menni.... Akár tetszik, akár nem :D...
2010. júl. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/179 A kérdező kommentje:
Leginkább attól félek, hogy ott napközben az egyetemen elkezdi zargatni vagy ilyesmi. A gimiben is volt már rá példa, de ott ugye le tudtam rendezni a gyökeret...
2010. júl. 4. 15:41
 100/179 anonim ***** válasza:
100%
És nem feltétlenül pasizni, saját barátokkal is kell egy kis idő.
2010. júl. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!