Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmet hogyan tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet hogyan tudnám meggyőzni, hogy ne nappalin járjon egyetemre?

Figyelt kérdés

Az a helyzet állatire féltem a bnőmet, és most, hogy egyetemista lett mégjobban. Nem az, hogy benne nem bízom, hanem inkább a férfiakban.


Hogyan vegyem rá, hogy inkább levelezőn végezze az egyetemet és ne nappalin?


2010. júl. 4. 14:17
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/179 anonim ***** válasza:
100%

Te nem szerelmes vagy, hanem egy féltékeny, bizalmatlan zsarnok. Te nem érted, hogy miért nem értünk meg?! Olvasd már vissza, amiket írtál, szerinted ez normális gondolkodás egy kapcsolatban?

Mi a párommal 3 évig csak hétvégén találkoztunk 200 km távolságból, és eszünkbe se jutott a másikat megfigyeltetni, vagy ráerőltetni az akaratunkat. És sokkal jobban szerettük, szeretjük még most is egymást, mint te ezt a lányt..

Tudod, ha egy srácnak megtetszik ez a lány, azzal nincs gond. A lány el tudja küldeni, tökön tudja rúgni, ha kell. Akkor van a gond, amikor a lány is el kezd vele flörtölgetni. És ez csak a te hibád lesz, a viselkedésed miatt.

Amúgy férfiak mindenhol vannak, ha lemegy a boltba, elmegy az orvoshoz, jár majd dolgozni, akkor végig figyeltetni fogod? Nem lenne egyszerűbb zárdába küldeni?

Ne haragudj, de remélem, egy ilyen kisebbségi komplexus, önző kispö csöt, mint amilyen te vagy, nagyon hamar ki fog rúgni a te szeretett barátnőd..

2010. júl. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/179 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég meglátnia egy másik srácot, hogy elhagyjon, hadd menjen.
2010. júl. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/179 anonim ***** válasza:
100%
Itt egy valaki nem érti, hogy miről van szó: te.
2010. júl. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/179 anonim ***** válasza:
90%
Neked Szaud Arábiába kellett volna születned. Ott elfogadják az ilyen viselkedést :D
2010. júl. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/179 anonim ***** válasza:
100%

ha szereted a baratnodet, engedd neki a nappalit, neked is jo lesz ot boldognak latnod, te is megtudod majd egyszer, milyen jo az egyetemista élet :)

Nagyon hasonlitasz egy exemre, leirom neked miért szakitottam vele:mikor megismerkedtunk én 24 éves, harmadéves egyetemista voltam, o 28, egy masik varosban élt, ott is dolgozott...egy ideig birta, hogy nem akaszt ki a tobb mint beteges féltékenykedésével, de aztan egyszercsak " bekattant" vagy nem is tudom és elkezdett olyanokat muvelni, hogy a hajam égnek allt tole. Egyetemen egy eloadas masfél oras- alig, hogy elkezdodott, latom, hogy hiv...kinyomom, nem érek ra, par perc mulva ujra, majd sms ek tomege, " mit csinalsz, hol vagy, kivel, azonnal vedd fel", elég nehéz volt megmagyaraznom hogy nyelvtorténet eloadason nem nagyon tudok csevegni vele, nem hitte el, hogy én reggel 8 és fél 10 kozott nem oran vagyok!!!!...

voltak film-estek, tanchazak, vagy csak ha egy sima kavézast terveztunk par baratnovel, baratokkal ( akiket ismert o is), orakat!!! kellett konyorognom, hogy engedjen el, és csak annak fejében engedett el, hogy este fél 10 kor el kell indulnom haza, fel kell hivjam, hallani akarja ahogy kopog a cipom és nyitom a bejarati ajtot

szakdoga miatt csinaltam egy uj e-mail cimet, amire a konzulensem kuldte a leveleket, minden reggel megnyitott minden e-mailem, és felolvasta, kitol, miért jott levél, ha valakit nem ismert, addig nem tette le a telefont, mig el nem mondtam, ki az....

nagyon nagyon csunya vége lett a kapcsolatnak, miutan szakitottam vele, sokaig nem hagyott békén, most utal ( felolem, nem érdekel), pedig ha nem lett volna ilyen veszettmod féltékeny, jo kis kapcsolat lett volna...

2010. júl. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/179 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes kapcsolatból nem vágynak el a lányok. Csak ha már amúgy is érik a szakítás.
2010. júl. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/179 A kérdező kommentje:
Hát azért én ilyen nem vagyok.
2010. júl. 4. 15:30
 88/179 anonim ***** válasza:
100%
Csak idő kérdése. Még egy kis fejlődés, és túlteszel rajta.
2010. júl. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/179 A kérdező kommentje:
Nem,nem.
2010. júl. 4. 15:35
 90/179 anonim ***** válasza:
100%
Mit terveztek diploma utánra?
2010. júl. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!