Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az életem romokban, nem látok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az életem romokban, nem látok kiutat?

Figyelt kérdés
10 éve összejöttem a párommal. Volt két csodás évünk, majd gyermeket vállaltunk. A kapcsolatunk megromlott mindkettőnk hibájából. Menthetetlen a dolog. Nem tudok lépni, mert hiába van egy aránylag jól fizető állásom, még így sem tudnám egyedül eltartani a fiamat. Régóta próbálok mégjobb állást találni, de nem kellek sehova. Próbáltam magam elfoglalni, hobbit találni, de nem tesz boldoggá semmi. Ismerkedtem, de nincs szerencsém ebben sem. A "párom" nem dob ki (ő háza), mert így neki nagyon is kényelmes, mosok, főzök, takarítok, intézem a gyereket munka után. Ő aszexuális, nincs senkije, az sem zavarja ha épp én ismerkedem. Ha tanácsot kérek valakitől, azt mondják lehetne rosszabb is, örüljek annak, ami van. Vagy a másik kategória, hogy lépjek, mert minden csak kifogás. Valóban így lenne? Ti mit tennétek a helyemben?
2019. ápr. 3. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Lépnék. A gyereket nem neked kell egyedül eltartanod, hiszen van apja is. De úgy tűnik, gyáva vagy, úgyhogy ne itt rinyálj!
2019. ápr. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

Tudom hogy nem illik kérdésre kérdéssel válaszolni. De szerinted hány normális férfi fog komolyan venni miközben az exed házában laksz a gyereketekkel?

Egyébként is bukó hát még összessègèben.

Mit tehetsz? Nem sokat. Változtatsz az életeden. Hogyan? Azt én nem tudhatom.

2019. ápr. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Amíg nem tudsz lépni maradj!

Jobb a biztos, mint egyelőre a kilátástalan.

2019. ápr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1. Az apja feleannyit keres, mint én. Sajnos nem lennék kisegítve azzal a havi 10-20 ezer forinttal. Igen, rinyálok, el vagyok keseredve de megoldást keresek.


2. Igen, tisztában vagyok vele hogy az esélyeim a béke s.gge alatt vannak. Igazad van, de sajnos én sem tudom mit tegyek. Eddig gyáva voltam

2019. ápr. 3. 22:06
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem valami terápia kellene, hátha egy szakember segítségével, fokozatosan felépíthetnéd az életedet! Egyébként nem értem, ha aszexuális, hogy lehetett csodás 2 évetek? Sok sikert azért!
2019. ápr. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Rockarc ***** válasza:

EGyertelmuen nem fogsz tudni egy olyan eletszinvonalat fenntartani, ami most van. Ellenben lehetne sajat eleted. Te dontod el, hogy ez tul nagy ar erte. Azt nem hiszem, hogy fogsz olyan ferfit talalni, aki penzugyileg megsegitene, de olyan siman lehet, hogy osszekoltoztok, ami egy normalizalt helyzetet eredmenyezne.


Ha elpusztitod a lelked, az se neked, se a gyereknek nem lesz jo, es apuci is megunja egy ido utan. Szerintem itt mar csak az idopontot kell jol megvalasztani a kapcsolatbol valo kilepeshez.


43F

2019. ápr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha tovább akarsz lépni és nem ebben a mocsárban elsülyedni akkor nincs más választásod, lépni kell.

Költözz el a gyerekkel mielőbb. Éhen nem fogtok halni és nem kerültök utcára sem. Szépen lassan épits fel egy új életet.

Az igényeket persze alább kell adni, le kell mondani sok mindenről, de ennek ez az ára.

Párkapcsolatot így soha nem fogsz tudni kialakítani, max szexre kellenél így a pasiknak.

Normális férfi nem fogja elnézni hogy egy másik pasival egy lakásban élsz.

2019. ápr. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

Az élethelyzeted van csak romokban, nem az életed.

Lásd meg, hogy az életed nem azonos az élethelyzeteddel vagy azzal, hogy mi történik veled, és azonnal megszabadulsz minden fájdalomtól.

2019. ápr. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
Én nem mennék fejjel a falnak. Nagy áldozatai lehetnek. 26 éves korom óta vagyok kiszolgáltatva a párjaimnak, a munkahelyemnek. Soha nem tudtam csak simán a kapcsolat alapján dönteni, pedig volt, hogy az első párom mellett életveszélyben voltam. De nem tudtam volna egyedül fenntartani a házat és a kutyáim miatt nem mehettem albérletbe vagy lakásba. Váltottam, de nem ész nélkül. Csúnya dolog, de liánoztam. Arra sincsen semmi garancia, hogy az új pasi nem lép le, de kellett a szerelem érzése ahhoz, hogy váltani merjek. Utána nagyon sok munkával, nagyon lassan felépítettem úgy az életemet, hogy ne függjek többé anyagilag férfitől. Ha elválsz, de mondjuk nem lesz otthon fűtés, akkor elveszíted a gyereked. És nyilván van egy csomó észérv. Szexre könnyen találhatsz pasit, többre nem fogsz így kelleni, de valamennyire csak felpezsdíti az életed. Aztán apró lépésekkel haladj előre. Szerintem. De te tudod konkrétan, hogy pontosan mit és kit kockáztatsz. Én nettó 70 ezres közalkalmazotti fizetéssel nem ugrálhattam.
2019. ápr. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Izabella220 ***** válasza:
Az éremnek is két oldala van,gondolom ha anyagilag független lenne ez a kérdés megsem született volna.Sajnos néha a való élet akadályoz minket,a kérdés az mennyi éved megy még el feleslegesen.
2019. ápr. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!